Carolina Herrera Good Girl: vôňa pre poslušné dievčatá?

24. októbra 2019Notino
Počujete to? Ten zvuk vysokých ihlových podpätkov uháňajúcich nočným veľkomestom. Áno, je to ona, vaša obľúbená Good Girl z dielne Carolina Herrera.

Parfum Carolina Herrera Good Girl: poslušné aj neposlušné dievča v každej z nás

Tento parfum uvedený na trh v roku 2016 predstavuje odvážne prepojenie klasických a netradičných akordov. Ide o návykovú kombináciu, ktorej sa nebudete vedieť nabažiť.

Dualita modernej ženy

Oficiálny slogan vône Carolina Herrera Good Girl znie: „It’s so good to be bad!“ a dokonale odráža víziu, ktorou bola táto vôňa inšpirovaná. Zakladateľka značky, svetoznáma venezuelská návrhárka Carolina Herrera, prichádza s predstavou o dualite modernej ženy. V osobnosti každého dievčaťa sa odrážajú konflikty, rozpory a protiklady: každá je odvážna a sexi, elegantná a záhadná, dobrá a zlá.

Parfum Good Girl jednoducho zosobňuje modernú sebavedomú ženu vyjadrenú v jej protikladoch. Táto inovatívna vôňa zachycuje zložitosť každej ženy, ktorá má svoje radostné a svetlé stránky rovnako ako tie náladové a tmavé.

Vôňa plná protikladov

Autorka vône Good Girl, parfumérka Louise Turner, vyjadrila ženskú dualitu vo vôni použitím originálnych a prekvapivých kombinácií. Niektoré zo zložiek tu tak pôsobia spolu s ingredienciami, ktoré sú bežne považované za ich protiklady. Nájdeme tu esencie nežné aj intenzívne, ľahké aj silné, nevinné aj hriešne, sofistikované aj zvodné. Výsledkom je však jedinečná a nápaditá kompozícia prepájajúca tradičné aj novátorské zložky.


 

Návyková harmónia

V parfume Carolina Herrera Good Girl sa odrážajú svetlé aj tienisté stránky každého dievčaťa. Tie svetlé reprezentuje svieži jazmín a vzácna tuberóza. Hrejivé gurmánske tóny ako kakao a tonka bôby predstavujú tú temnejšiu ženskú stránku. Esencie mandlí a praženej kávy tak dodávajú energickosť. Ďalej tu v harmonickej súhre s ostatnými ingredienciami nájdeme zmyselné pižmo, pačuli a osvedčené cédrové drevo.

Výsledkom je unikátna, veľmi zmyselná orientálno-kvetinová vôňa, ktorá zdôrazňuje prirodzenú ženskú krásu a eleganciu. Vôňa Good Girl je veľmi hrejivá, a je tak ideálna pre chladnejšie obdobie roka. Flakón z modrého dymového skla v podobe dámskej lodičky na vysokom zlatom podpätku jedinečnosť vône už len podčiarkuje.

Prečítajte si viac