Inteligentná pleťová maska – PRVÁ svojho druhu

1. júna 2018Notino
Máte pocit, že sa v ponuke najrôznejších pleťových masiek tak trochu strácate? Potom pre vás máme riešenie. Veľkým hitom roku 2017 sa stali plátenkové masky a je nutné dodať, že zaslúžene.

Na scénu však teraz prichádza celkom nový produkt, ktorý môže ľahko prekonať všetky doterajšie masky: UFO mini, prístroj na ošetrenie tváre, pri ktorom bola preukázaná omnoho vyššia účinnosť než pri papierových maskách na tvár. Nemáte čas na návštevu salónu alebo kliniky? Žiadny problém. UFO mini potrebuje na celé ošetrenie iba 90 sekúnd. Objavte spolu s nami domáce riešenie, ktorého technológia splní všetky vaše očakávania. A výsledky sú viditeľné už po pár použitiach: hladká pokožka a žiarivý lesk.

KOZMETICKÝ SALÓN POČKÁ

Iste, klasické séra a tonery budú vždy dobrá voľba, ale aj masky môžu vašej pokožke dodať to, čo potrebuje. Napríklad poctivú dávku hydratácie, ktorú vám iné prípravky neponúknu. UFO mini a jeho starší brat UFO sú tu pre všetkých, ktorí chcú dopriať svojej pokožke niečo navyše. Prístroj využíva inteligentnú technológiu zvanú Hyper-Infusion a LED žiarenie v plnom svetelnom spektre, s ktorým sa dodnes stretávali iba profesionáli v kozmetických salónoch. Tam, kde vás to bude stáť more času aj peňazí.

TECHNOLÓGIA OŠETRENIA TVÁRE

Systém UFO ponúka tri technológie, medzi ktorými automaticky prepína podľa toho, akú masku chcete použiť. UFO mini komunikuje s aplikáciou FOREO, takže stačí naskenovať čiarový kód masky, ktorú chcete použiť, vložiť ju do zapnutého prístroja a môžete začať. Relaxovať a užívať si ošetrenie rovnako ako v salóne.

REVOLÚCIA V STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

Každé ošetrenie pleti s UFO mini sa začína LED svetlom špeciálne vyladeným na to, aby z každej UFO-aktivovanej masky, ktorú si vyberiete, dostalo to najlepšie. V starostlivosti o pleť všeobecne platí, že červená funguje proti starnutiu, zelená účinne prežaruje a modré svetlo je likvidátorom akné. Následne prístroj pokožku zahreje, aby ju zmäkčil a uľahčil vstrebávanie esencií z masky, a poskytne vám upokojujúcu masáž s pulzmi T-Sonic, aby účinné látky prenikli hlboko dovnútra.

DENNÁ A NOČNÁ OCHRANA PRE ŽIARIVÚ PLEŤ

UFO-aktivované masky Call It a Night & Make My Day sú vhodné pre každý vek a pre všetky odtiene pleti. Aktívne zložky dennej masky – kyselina hyalurónová a červené riasy – sú známe svojím vynikajúcim hydratačným efektom a účinnou prevenciou znečistenia. Noční maska na báze olivového oleja a ženšenu pokožku skvelo vyživuje a udržuje ju pevnú a pružnú. Zloženie oboch masiek bolo vyvinuté pod starostlivým dohľadom kórejských odborníkov na starostlivosť o pleť a potom testované dermatológmi.

KLINICKY PREUKÁZANÉ ÚČINKY

Kvalitu systému UFO mini potvrdili aj klinické štúdie. Už za 90 sekúnd dokáže navýšiť hydratáciu kože o celých 126 %, pričom môže vydržať až 6 hodín po aplikácii. Rozhodnutie je len na vás, pokiaľ však chcete zmeniť a zjednodušiť spôsob starostlivosti o pleť a dopriať jej každý deň kozmetické kúpele – táto inteligentná maska bude tou pravou voľbou pre vás!

Aplikácia

  1. Začnite čistou, suchou pokožkou. Na perfektné vyčistenie môžete využiť napríklad prístroj LUNA. Prechádzajte prístrojom UFO mini jemne po koži a nanášajte esenciu rovnomerne.
  2. Masírujte receptúru do pokožky krúživým pohybom v smere hodinových ručičiek. Začnite na brade a potom sa presuňte na ľavé líce a čelo. Pokračujte dolu k pravej časti tváre až k brade a krku. Opakujte tento pohyb až do konca ošetrenia.
  3. Keď sa ošetrenie skončí, jemne vklepte zvyšnú esenciu do pokožky a prebytok odstráňte tampónikom.
  4. Nakoniec naneste hydratačný krém.

Prečítajte si viac