Sviečka s dreveným knôtom má čaro ohňa v krbe!

15. augusta 2021Notino
Spríjemnite si voľné aj pracovné chvíle vôňou a hrejivou žiarou plamienkov z praskajúcich knôtov a obklopte sa pocitom útulného bezpečia. Sviečky s dreveným knôtom nemusíte zapaľovať len večer, perfektne sa hodia aj počas dňa, keď si chcete navodiť relaxačnú atmosféru, zlepšiť náladu alebo dodať energiu. Garantujeme vám, že tieto sviečky s efektom horiaceho ohňa vás zaručene uvedú do pohody pri akejkoľvek príležitosti.

AKO POUŽÍVAŤ SVIEČKU S DREVENÝM KNÔTOM

Sviečku klaďte zásadne na dostatočne tepelne odolný povrch. Vždy ju nechajte horieť, kým sa neroztaví horná vrstva, ale zároveň by to nemalo byť dlhšie než štyri hodiny. Nikdy ju nenechávajte horieť úplne do konca a samozrejme ju nezapaľujte, ak odchádzate z domu. Skrátka ju v žiadnom prípade nenechávajte bez dozoru! Drevený knôt pravidelne zastrihávajte na odporúčanú dĺžku, pretože to uľahčí horenie sviečky a vy z neho budete mať väčší pôžitok. 

Tu sú naše tipy na najlepšie sviečky s dreveným knôtom na každú príležitosť:

PRE POVZBUDENIE POČAS DŇA

Africký zázvor, citrónová kôra, bergamot či eukalyptus vo vonnej sviečke Paddywax Parks Cottonwood + Oak vám dodajú energiu v nabitých pracovných dňoch. Krásna korenisto-drevitá vôňa je povzbudzujúca a pritom dostatočne jemná, aby neobťažovala vašich kolegov, ak zrovna nebudete mať home office.

PRE PRIPOMIENKU LETA

Ak milujete leto a nechcete sa ho za žiadnu cenu vzdať, bude pre vás vonná sviečka Woodstick Island Coconut to pravé. Šťavnaté tóny ananásu a kokosu vás prenesú znovu na pláž, aj keby bolo za oknami pochmúrne. 

PRE MAGICKÉ VEČERY

Ručne vyrobená sviečka v jantárovom skle si vás získa už svojím hrejivým vzhľadom. Smells Like Spells Norse Magic Eir  kombinuje svieže tóny mäty a limetky s bylinkami a myrhou. Táto nádherná vôňa má takmer liečivé účinky, podobné schopnostiam bohyne zdravia Eir, po ktorej je pomenovaná. 

produkty

PRE ENERGIU

Ak zle znášate koniec leta a pomalý nástup jesene, energiu vám dodá vonná sviečka s dreveným knôtom Woodstick Trilogy Garden Oasis, ktorá vonia po sviežich citrusoch a vnesie svetlo aj do skracujúcich sa dní. 

PRE ROMANTIKU VO DVOJICI

K výbornej večeri nesmie chýbať skvelá hudba a zmyselná vôňa, ktorá dokreslí atmosféru. Sviečka s dreveným knôtom Woodwick Evening Onyx vás omámi tónmi čiernej orchidey, jazmínu a santalového dreva a vytvorí zmyselnú náladu, ktorú si najlepšie užijete vo dvojici.

PRE DOBRÚ NÁLADU

Ovocná gurmánska sviečka Woodstick Pomegranate vás povzbudí, kedykoľvek začnete klesať na mysli. Jej krásna sýtočervená farba v kombinácii s praskajúcim knôtom navyše funguje ako afrodiziakum.

Sviečka s dreveným knôtom je malý zázrak. Navodí útulnú a snovú atmosféru, nech ste kdekoľvek, a ako darček poteší kamarátku, maminku a kolegyne v práci. Oceníte ju, keď pôjdete na nečakanú návštevu a budete chcieť potešiť hostiteľa, preto sa hodí mať ich doma hneď niekoľko. 

Praskajúcu sviečku majte aj v kancelárii alebo si ju pribaľte do kufra na dovolenku či predĺžený víkend. Vždy tak pri sebe budete mať kúsok pohody, na ktorú sa môžete stopercentne spoľahnúť. A až vám dohorí, sklenený obal využijete doma ako štýlový doplnok.

Prečítajte si viac