BelláPierre Lip Contour & Highlighting Kitkozmetická sada I.

BelláPierre Lip Contour & Highlighting Kit kozmetická sada I.
BelláPierre Lip Contour & Highlighting Kit kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: BEP1220 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: podkladová báza pod make-up Make-up Base 5 g + minerálne rúž Lips Cat Walk 3,5 g + rozjasňovač no.100 1,8 g + vodeodolná gélová kontúrovacia ceruzka na pery Gél Lip Liner No.02 Nude 1,5 g

  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Efekt
rozjasňujúci
Typ sady
kozmetická sada

O značke BelláPierre

BelláPierre je minerálna dekoratívna kozmetika novej generácie, ktorá vám ponúkne viac než len obyčajný make-up! Táto exkluzívna americká značka je jednou z najrýchlejšie rozvíjajúcich sa firiem na trhu s minerálnym make-upom! Produkty BelláPierre sú vyrábané zo 100% čistej sľudy, bez akéhokoľvek prídavku aditív alebo škodlivých látok. Značka BelláPierre vám umožní byť krásna v súlade s prírodou.
Minerálna dekoratívna kozmetika BelláPierre nevytvára na pleti na rozdiel od bežných make-upov silnú neprirodzenú vrstvu a zároveň má skvelé krycie schopnosti. Ďalej umožňuje pokožke voľne dýchať a vytvára dojem prirodzene krásnej pleti. Dekoratívna kozmetika BelláPierre sa ľahko aplikuje, je nekomedogénna a nerozmazáva sa. Produkty obsahujú minerály, vitamíny a stopové prvky, ktoré sú nevyhnutnou podmienkou pre zdravú pleť. Minerálna kozmetika BelláPierre je hypoalergénna a teda vhodná aj pre osoby s veľmi citlivou pleťou.

Recenzie BelláPierre Lip Contour & Highlighting Kit