Benefit Groovy Kind a Love kozmetická sada I.

Benefit Groovy Kind a Love kozmetická sada I.
Benefit Groovy Kind a Love kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: BNF0104 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: riasenka They're Real! Black 4 g + báza pre minimalizáciu pórov 7,5 ml + očné tiene Kiss Me I´m Tipsy 1,2 g + očné tiene Tickle me Ivory 1,2 g + očné tiene Shimmer Down 1,2 g + očné tiene Gilt-y Pleasure 1,2 g + lícenka Gimme Fever 1,5 g + lícenka Dandelion 1,5 g + štětec + tónovač na líca a pery 4 ml

Vlastnosti

Typ sady
darčeková sada

O značke Benefit

Bývalé modelky, sestry Jean a Jane Fordové, založili v roku 1976 kozmetickú značku Benefit Cosmetics s cieľom vykúzliť každej žene úsmev na tvári. Spoločne vytvorili prvé a jediné „fake its“ na svete – rýchle a báječné kozmetické vychytávky v kreatívnych obaloch s vtipnými názvami, ktoré vyriešia každý beauty problém.

Teraz môžu dievčatá z celého sveta predstierať, že sú kýmkoľvek a čímkoľvek len chcú – kým sa im to naozaj nesplní. Hravo im pritom pomôže kozmetika Benefit s ikonickými bestsellermi ako tekutá lícenka Benetint, maskara Benefit BADgal BANG, make-up Benefit Hello Happy, podkladová báza Benefit POREfessional, bronzér Benefit Hoola Bronzer, korektor Benefit Boi-ing alebo ceruzka na obočie Benefit Precisely, My Brow Pencil a gél na obočie Benefit Gimme Brow+.

A ako čerešnička na torte… Benefit je celosvetovým* odborníkom číslo jedna na dokonalé obočie, ktoré lichotí vašej tvári. Kozmetika Benefit rieši potreby obočia z celého sveta a viac než 40 rokov otriasa kozmetickým priemyslom.

*(január – december 2019 v USA, Spojenom kráľovstve, Európe, Kórei a Číne)

Recenzie Benefit Groovy Kind a Love