BH Cosmetics Modern Mattes

paletka očných tieňov

BH Cosmetics Modern Mattes paletka očných tieňov
BH Cosmetics Modern Mattes paletka očných tieňov
39 g

Kód: BHC02239 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
BH Cosmetics Modern Mattes
39 g

Popis produktu BH Cosmetics Modern Mattes

Paletka na líčenie očí BH Cosmetics Modern Mattes vám otvorí možnosti vytvárania tých najúžasnejších variácií očného make-upu.

Vlastnosti:

  • iba matné tiene
  • na denné aj večerné líčenie
  • sýte pigmenty
  • ľahko sa nanáša

Použitie:
Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov.

O značke BH Cosmetics

BHcosmetics – to sú luxusné pestrofarebné paletky, ktoré si za veľmi krátku chvíľu získali priazeň žien po celom svete! Farebné odtiene paletiek BHcosmetics sa vyznačujú mimoriadne kvalitnou pigmentáciou, skvelou priľnavosťou k pleti a dlhodobou výdržou bez rozmazania. S dekoratívnou kozmetikou BHcosmetics tak môžete dosiahnuť skutočne profesionálneho nalíčenia!

Dekoratívne paletky BHcosmetics sú veľmi luxusné a majú praktické zrkadielko pre jednoduché líčenie. Z pestrých odtieňov všetkých možných farieb si môžete pohodlne každý deň vybrať ten správny odtieň pre vaše nalíčenie. Hravo tak vykúzlite extravagantný i prirodzený štýl.

Okrem jedinečných paletiek ponúka značka BHcosmetics tiež rúže, maskary, púdre a ďalšiu skvelú dekoratívnu kozmetiku! Luxusnú značku BHcosmetics používajú na líčenie tiež profesionálni vizážisti. Doprajte si skutočnú kvalitu a dokonalé nalíčenie s jedinečnými paletkami BHcosmetics!