BH Cosmetics Wildsada štetcov

BH Cosmetics Wild sada štetcov
BH Cosmetics Wild sada štetcov
12 ks

Kód: BHC2044 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: štetec na make-up + štetec na púder + štetec na tvárenku + štetec na korektor + špirála na riasy a obočie + štetec na obočie + plochý štetec na očné tiene + veľký plochý štetec na očné tiene + oválny štetec na očné tiene + štetec na očné linky + štetec na očné tiene + štetec na tieňovanie a prechody

Popis produktu BH Cosmetics Wild

Sada štetcov na líčenie BH Cosmetics Wild vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála.

O značke BH Cosmetics

BHcosmetics – to sú luxusné pestrofarebné paletky, ktoré si za veľmi krátku chvíľu získali priazeň žien po celom svete! Farebné odtiene paletiek BHcosmetics sa vyznačujú mimoriadne kvalitnou pigmentáciou, skvelou priľnavosťou k pleti a dlhodobou výdržou bez rozmazania. S dekoratívnou kozmetikou BHcosmetics tak môžete dosiahnuť skutočne profesionálneho nalíčenia!

Dekoratívne paletky BHcosmetics sú veľmi luxusné a majú praktické zrkadielko pre jednoduché líčenie. Z pestrých odtieňov všetkých možných farieb si môžete pohodlne každý deň vybrať ten správny odtieň pre vaše nalíčenie. Hravo tak vykúzlite extravagantný i prirodzený štýl.

Okrem jedinečných paletiek ponúka značka BHcosmetics tiež rúže, maskary, púdre a ďalšiu skvelú dekoratívnu kozmetiku! Luxusnú značku BHcosmetics používajú na líčenie tiež profesionálni vizážisti. Doprajte si skutočnú kvalitu a dokonalé nalíčenie s jedinečnými paletkami BHcosmetics!

Recenzie BH Cosmetics Wild