Bio Beauté by Nuxe Sun Care

minerálne ochranné mlieko na tvár a telo SPF 20

Bio Beauté by Nuxe Sun Care minerálne ochranné mlieko na tvár a telo SPF 20
Bio Beauté by Nuxe Sun Care minerálne ochranné mlieko na tvár a telo SPF 20
150 ml

Kód: BBN1578 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Bio Beauté by Nuxe Sun Care
150 ml

Popis produktu Bio Beauté by Nuxe Sun Care

Ochranný opaľovací prípravok Bio Beauté by Nuxe Sun Care je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pokožku pri pobyte na slnku.

Vlastnosti:

  • možno použiť na tvár aj telo
  • chráni pokožku pred poškodením vplyvom UV žiarenia
  • prípravok je vodoodolný
  • predlžuje efekt opálenia

Použitie:
Pred pobytom na slnku naneste v dostatočnom množstve na pokožku celého tela. Opakujte podľa potreby, najmä po kúpaní, osušení uterákom alebo pri nadmernom potení.

Vlastnosti

Aktívne látky
bambucké maslo
Konzistencia
mlieko
Ochranný faktor
stredná ochrana (SPF 15 – SPF 25)
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Bio Beauté by Nuxe

Bio Beauté by Nuxe je úplne nová generácia certifikovanej bio kozmetiky, ktorá vyzdvihne vašu prirodzenú krásu! Francúzska značka Bio Beauté by Nuxe vám ponúka široký výber ekologických produktov s príjemnými textúrami a gurmánskymi vôňami. Produkty sú vyrobené z čistých prírodných surovín v bio kvalite a bez parabénov.¨
Prírodná kozmetika Bio Beauté by Nuxe v sebe ukrýva len to najlepšie z čistých prírodných surovín. Vďaka technologicky dokonalému spracovaniu sú prípravky Bio Beauté by Nuxe bohaté na veľké množstvo vitamínov, minerálov a antioxidantov. Súčasťou sortimentu sú produkty pre starostlivosť o tvár, telo a vlasy. Nechýba ani unikátna bio dekoratívna kozmetika, ktorá vás nadchne svojou mimoriadnou kvalitou!
Nechajte si vašu tvár aj telo rozmaznávať certifikovanou bio kozmetikou Bio Beauté by Nuxe, ktorá poskytne vašej pokožke skutočne prvotriednu starostlivosť a dodá jej novú energiu!