Bioderma ABC Derm Babysquamkrém pre deti na šupiny vo vlasoch

1×
Bioderma ABC Derm Babysquam krém pre deti na šupiny vo vlasoch
Bioderma ABC Derm Babysquam krém pre deti na šupiny vo vlasoch
40 ml
12,40

Kód: BIR0766 | Na sklade
1
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 7. 4. 2020

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Aktívne látky
bambucké maslo
Typ pokožky hlavy
citlivá pokožka hlavy, normálna pokožka hlavy, svrbiaca pokožka hlavy

O značke Bioderma

Dermatokozmetika Bioderma si zakladá na znalosti kože a jej biologických mechanizmov. Tento vedecký prístup zaručuje také zloženie produktov, ktoré je presne cielené na rôzny typ alebo problém pleti. Kozmetika Bioderma neobsahuje dermatologicky nevyhovujúce ingrediencie ako parabény, ftaláty alebo formaldehydy. Zloženie všetkých produktov sa skladá iba z čistých aktívnych ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v samotnej koži, a preto značka Bioderma zaručuje perfektnú znášanlivosť svojich prípravkov. Všetky produkty starostlivosti o pleť a pokožku prešli klinickými štúdiami a vznikli pod dohľadom expertov z odborov dermatológie, alergiológie a toxikológie.

Od svojho vzniku v roku 1970 má značka na konte niekoľko patentov. Napríklad micelárna voda Bioderma Sensibio je vôbec prvou vzniknutou čistiacou vodou v histórii a tiež sa dodnes radí medzi najobľúbenejšie. Produktový rad Bioderma Sébium zas obsahuje patentovaný Fluidactiv komplex, ktorý efektívne bojuje proti všetkým prejavom mastnej a problematickej pleti.

V portfóliu značky nájdete premyslenú starostlivosť o pokožku celého tela. A čo je dôležité – Bioderma neposkytuje iba dočasnú úľavu, ale rieši vždy priamo príčinu problému. Zaistite dokonalú starostlivosť svojej pleti a pokožke aj vy!

Recenzie Bioderma ABC Derm Babysquam

tracking pixel