Bioderma Hydrabio Perfecteur

zjednocujúca hydratačná starostlivosť SPF 30

8×
Bioderma Hydrabio Perfecteur zjednocujúca hydratačná starostlivosť SPF 30
Bioderma Hydrabio Perfecteur zjednocujúca hydratačná starostlivosť SPF 30
Bioderma Hydrabio Perfecteur zjednocujúca hydratačná starostlivosť SPF 30
40 ml
17,70

Kód: BIR1933 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 22. 1. 2019
Osobný odber
utorok 22. 1. 2019
Bioderma Hydrabio Perfecteur
40 ml | 17,70

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Podľa problému pleti
citlivá a alergická pleť, hydratácia, rozjasnenie a vitalita, vrásky a linky, výživa a dehydratácia
Typ pleti
citlivá, dehydratovaná
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Bioderma

Dermatokozmetika Bioderma si zakladá na znalosti kože a jej biologických mechanizmov. Tento vedecký prístup zaručuje také zloženie produktov, ktoré je presne cielené na rôzny typ alebo problém pleti. Kozmetika Bioderma neobsahuje dermatologicky nevyhovujúce ingrediencie ako parabény, ftaláty alebo formaldehydy. Zloženie všetkých produktov sa skladá iba z čistých aktívnych ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v samotnej koži, a preto značka Bioderma zaručuje perfektnú znášanlivosť svojich prípravkov. Všetky produkty starostlivosti o pleť a pokožku prešli klinickými štúdiami a vznikli pod dohľadom expertov z odborov dermatológie, alergiológie a toxikológie.

Od svojho vzniku v roku 1970 má značka na konte niekoľko patentov. Napríklad micelárna voda Bioderma Sensibio je vôbec prvou vzniknutou čistiacou vodou v histórii a tiež sa dodnes radí medzi najobľúbenejšie. Produktový rad Bioderma Sébium zas obsahuje patentovaný Fluidactiv komplex, ktorý efektívne bojuje proti všetkým prejavom mastnej a problematickej pleti.

V portfóliu značky nájdete premyslenú starostlivosť o pokožku celého tela. A čo je dôležité – Bioderma neposkytuje iba dočasnú úľavu, ale rieši vždy priamo príčinu problému. Zaistite dokonalú starostlivosť svojej pleti a pokožke aj vy!