Bioderma Photoderm Bronz Oil ochranný suchý olej v spreji SPF 30

1×
Bioderma Photoderm Bronz Oil ochranný suchý olej v spreji SPF 30
Bioderma Photoderm Bronz Oil ochranný suchý olej v spreji SPF 30
200 ml

Kód: BIR2304 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Výživný penivý gél pre veľmi suchú, citlivú a atopickú pokožku Bioderma Atoderm 500 ml získate zadarmo k nákupu tej istej značky nad 25 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis Bioderma Photoderm Bronz Oil
Vlastnosti

Túžite po bronzovo opálenej pokožke, ale pritom po maximálnej možnej ochrane proti zradným slnečným lúčom? Oboje vám zaručí ochranný suchý olej v spreji Bioderma Photoderm Bronz.

Vďaka unikátnemu komplexu Bronz spolu s patentom bunkovej bioochrany™ v kombinácii so slnečnými filtrami chráni pokožku a aktivuje prirodzené reparačné mechanizmy.

Vlastnosti:

  • chráni až na úrovni DNA
  • poskytuje slnečnú ochranu a zároveň stimuluje zdravé opálenie
  • zintenzívňuje a predlžuje prirodzené opálenie
  • pomáha prirodzenému zhnednutiu kože
  • má sviežu hypoalergénnu parfumáciu
  • je v balení v praktickom spreji
  • veľmi ľahká textúra suchého oleja nezanecháva mastný film ani biele stopy

Hlavné ingrediencie:

  • SPF 30 chráni proti UVB/UVA
  • komplex Bronz – stimuluje prirodzený proces opaľovania pre dosiahnutie bezpečne opálenej pokožky
  • patent bunkovej bioochrany™ – podporuje obranyschopnosť kože počas slnenia

Ako aplikovať:
Možno aplikovať aj na mokrú pokožku. Je vhodný na celé telo aj vlasy. Aplikáciu pravidelne opakujte. Vždy po kúpaní, utretí a po športe. Ideálna kombinácia s produktom Photoderm Oral pre zintenzívnenie a predĺženie opálenia.

Dôležité upozornenie

Pred slnením naneste opaľovací prípravok. Na zachovanie ochrany nanášanie prípravku často opakujte, najmä po potení, plávaní alebo osušení uterákom. Nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Kojencov a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Celý text

Vlastnosti

Konzistencia
suchý olej
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)

Napísali sme o Bioderma Photoderm Bronz Oil
Články

O značke Bioderma

Dermatokozmetika Bioderma si zakladá na znalosti kože a jej biologických mechanizmov. Tento vedecký prístup zaručuje také zloženie produktov, ktoré je presne cielené na rôzny typ alebo problém pleti. Kozmetika Bioderma neobsahuje dermatologicky nevyhovujúce ingrediencie ako parabény, ftaláty alebo formaldehydy. Zloženie všetkých produktov sa skladá iba z čistých aktívnych ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v samotnej koži, a preto značka Bioderma zaručuje perfektnú znášanlivosť svojich prípravkov. Všetky produkty starostlivosti o pleť a pokožku prešli klinickými štúdiami a vznikli pod dohľadom expertov z odborov dermatológie, alergiológie a toxikológie.

Od svojho vzniku v roku 1970 má značka na konte niekoľko patentov. Napríklad micelárna voda Bioderma Sensibio je vôbec prvou vzniknutou čistiacou vodou v histórii a tiež sa dodnes radí medzi najobľúbenejšie. Produktový rad Bioderma Sébium zas obsahuje patentovaný Fluidactiv komplex, ktorý efektívne bojuje proti všetkým prejavom mastnej a problematickej pleti.

V portfóliu značky nájdete premyslenú starostlivosť o pokožku celého tela. A čo je dôležité – Bioderma neposkytuje iba dočasnú úľavu, ale rieši vždy priamo príčinu problému. Zaistite dokonalú starostlivosť svojej pleti a pokožke aj vy!

Recenzie Bioderma Photoderm Bronz Oil1