Bioderma Secure Sébium ISO hydratačný krém pre dehydratovanú a podráždenú pleť po liečbe akné

  • Bioderma Secure Sébium ISO hydratačný krém pre dehydratovanú a podráždenú pleť po liečbe akné
  • Bioderma Secure Sébium ISO hydratačný krém pre dehydratovanú a podráždenú pleť po liečbe akné 1
  • Bioderma Secure Sébium ISO hydratačný krém pre dehydratovanú a podráždenú pleť po liečbe akné 2
     viac

    Varianty Bioderma Secure Sébium ISO

    • Bioderma Secure Sébium ISO hydratačný krém pre dehydratovanú a podráždenú pleť po liečbe akné (Dermo-Moisturising Face Cream for Dehydration and Delipidation Skin) 29 ghydratačný krém pre dehydratovanú a podráždenú pleť po liečbe akné 

      Tento tovar je momentálne nedostupný.

      (Dermo-Moisturising Face Cream for Dehydration and Delipidation Skin) 29 g
      Kód: BIR0888

    Hore

    O značke Bioderma

    Hodnotenie

    Jednoduchosť aplikácie

    Kozmetická kvalita

    Spokojnosť s výsledkom

    Vlastnosti

    Konzistencia

    krém

    Pleť

    problematická

    Podľa problému pleti

    akné a problematická pleť, hydratácia, začervenanie a podráždenie

    Vek

    pre všetky vekové skupiny

    Bioderma je jednou z najznámejších značiek dermatokozmetiky na svete. Počas celej svojej histórie vyznáva nasledujúce hodnoty: záväzok, odbornosť, inovácie, vzdelávanie, integrita, objektivita, bezpečnosť a potešenie. Vďaka spolupráci s inštitúciami ako Centre National de la Recherche Scientifique (Národné centrum pre vedecký výskum) má na svojom konte slušný rad patentov – napríklad prvý šampón bez detergentov (Nodé Fluid) či prvú čistiacu vodu (micelárne roztoky Sébium H2O a Sensibio H2O). Bioderma je presvedčená o tom, že nemá zmysel vyvíjať prípravky, ktoré vám síce poskytnú dočasnú úľavu, ale nedokážu väčšinu kožných ochorení vyliečiť. Preto kráča inou cestou a svojim zákazníkom ponúka skutočne prvotriedne produkty, určené pre všetky formy problematickej pleti – podráždenú, aknóznu, dehydratovanú, precitlivenú, suchú, mastnú, so sklonom k začervenaniu a pod. Tie vás efektívne zbavia nielen symptómov, ale aj príčin týchto nepríjemných ťažkostí. Spoločnosť Bioderma sa chváli tým, že jej výrobky veľmi často predpisujú francúzski dermatológovia. Už len to má samo osebe veľkú vypovedaciu hodnotu. Spreje na opaľovanie, hydratačné krémy, antiperspiranty, sprchovacie gély a ďalšie výrobky Bioderma obsahujú starostlivo vybrané a vysokokvalitné ingrediencie a prechádzajú prísnymi testami kvality i účinnosti. Nemusíte tak mať obavy z toho, že by nesplnili vaše očakávania. Kozmetika Bioderma je dnes k dispozícii vo viac ako sedemdesiatich krajinách sveta a jej popularita stále rastie. Osobitnej obľube sa teší u modeliek (Bar Refaeli, Erin Heatherton, Abbey Clancy...), ktoré potrebujú mať krásnu a bezchybnú pleť. Oceňujú ju aj ľudia alergickí na slnko alebo chemické filtre. Značka Bioderma iste zaujme všetkých jedincov, ktorí bojujú s atopickým ekzémom, akné či inými dermatologickými problémami, preferujú holistické riešenia a chcú si čo najdlhšie zachovať mladistvý vzhľad.  

    Hore

    Hodnotenie Bioderma Secure Sébium ISO

    • 21. októbra 2015
      Diana

      Naozaj sa hodí na problematickú pleť, je ľahký, hydratuje a nemastí, dobre ho znášam, obyčajné krémy alebo aj iné na poblematickú pleť,ktoré som vyskúšala, mi spôsobovali začervenanie a jemné štípanie, tento nie..plusom je výborná cena v porovnaní s inými krémami tohto typu.

    Čo si o Bioderma Secure Sébium ISO myslíte vy?

    Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


    Hodnotenie *

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie