Biolage R.A.W.

Skutočná, autentická, blahodarná. To je vlasová kozmetika Biolage R.A.W., prírodná kolekcia značky Biolage. Všetky produkty z kolekcie sú šetrné k životnému prostrediu, v 100 % recyklovanom balení a s biologicky odbúrateľným zložením. 

 

R.A.W. je skratkou anglických slov real, authentic, wholesome, čo v sebe skrýva filozofiu celej kolekcie. Real znamená prírodné zloženie bez sulfátov, silikónov a parabénov. Authentic značí transparentné zloženie, keďže pri každom produkte presne viete, čo obsahuje a odkiaľ jednotlivé ingrediencie pochádzajú. A wholesome? Blahodarné účinky, vďaka ktorým budú vaše vlasy zdravé a oslnivo krásne.

V kolekcii Biolage R.A.W. nájdete starostlivosť pre všetky typy vlasov, napríklad šampón Biolage R.A.W. Uplift, ktorý dodá vlasom objem, vyživujúci kondicionér Biolage R.A.W. Nourish, ktorý ošetruje suché vlasy, alebo ílovú masku Biolage R.A.W. Uplift, vďaka ktorej vaše vlasy získajú späť stratenú krásu a vitalitu.

Biolage R.A.W. je skvelou voľbou pre každého, komu záleží na ekológii a zároveň túži po dokonalých vlasoch. Pretože aj vlasy chcú jesť zdravo.

celý text skryť text

Máte vybrané
  • R.A.W.
Filter
cenové rozpätie

Podkolekcia
Najpredávanejšie