Biorepair Dr. Wolff's Mildjemný krém na obnovenie zubnej skloviny

Biorepair Dr. Wolff's Mild jemný krém na obnovenie zubnej skloviny
Biorepair Dr. Wolff's Mild jemný krém na obnovenie zubnej skloviny
75 ml

Kód: BRP1237 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Biorepair Dr. Wolff's Mild

Zubná pasta Biorepair Dr. Wolff's Mild posilňuje zubnú sklovinu a tak chráni vaše zuby pred zubným kazom a zvýšenou citlivosťou.

Vlastnosti:

  • opravuje porušené miesta zubnej skloviny
  • chráni pred zubným kazom a povlakom
  • znižuje citlivosť zubov

Použitie:
Je vhodné používať pastu aspoň 2× denne, ráno a večer alebo aj po každom jedle.

O značke Biorepair

BioRepair – skutočná oprava narušenej zubnej skloviny. Značka BioRepair patrí do portfólia talianskej spoločnosti Coswell, ktorá dlhodobo úspešne pôsobí na trhu osobnej starostlivosti, vôní a kozmetiky. Inovatívny rad prípravkov pre citlivé zuby, unikátny obsahom patentovanej bioaktívnej formuly MICROREPAIR® obnovujúcej zubnú sklovinu, vyvinula spoločnosť v spolupráci s Univerzitou Bologna.
Unikátna formula MICROREPAIR® sa skladá z mikročastíc hydroxyapatitu, prirodzenej súčasti zubnej skloviny a zuboviny, a aktivujúceho zinku. Prípravky BioRepair tak dokážu remineralizovať zubnú sklovinu, prekryť jej nerovnosti a drobné poškodenia ochrannou vrstvou a obnoviť jej štruktúru.
Pri pravidelnom používaní produktov z radu BioRepair dochádza ku skutočne účinnej revitalizácii štruktúry zuboviny (dentínu) a uzavretiu kanálikov spôsobujúcich bolestivosť odhalených zubných krčkov. Súčasne BioRepair pôsobí antibakteriálne a poskytuje prevenciu vzniku zubného povlaku, kazu a kameňa. V neposlednom rade produkty BioRepair zaisťujú ochranu pred nežiaducim zápachom z ústnej dutiny vďaka pohlcovaniu sírnych zlúčenín mikročasticami hydroxyapatitu.
Rad BioRepair zahŕňa niekoľko druhov zubných pást, slúžiacich nielen na starostlivosť o citlivé zuby, ale napríklad aj na ich efektívne a citlivé bielenie, a vysokokvalitné ústne vody, zubné kefky a nite, dopomáhajúce žiadanému účinku.
BioRepair prináša skutočne účinné riešenie problémov s citlivými zubmi, ktoré netlmí iba príznaky, ale lieči aj ich príčiny...

Recenzie Biorepair Dr. Wolff's Mild