Prejsť na hlavný obsah

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ NA MIERU OD BIOTHERM

RUTINA PRE REGENERÁCIU PLETI

Biotherm Life Plankton™


Objavte mimoriadne regeneračné vlastnosti Life Plankton™, mikroorganizmu prírodného pôvodu z francúzskych Pyrenejí. Na čistú pleť aplikujte regeneračné sérum Life Plankton™ Elixir s vysokým obsahom tejto látky, ktoré pleť obnovuje, posilňuje a chráni.

Následne si rituál doplňte hydratačným balzamom, očným krémom či špeciálnymi ampulkami pre maximálny efekt starostlivosti.

RUTINA PROTI VRÁSKAM A STARNUTIU PLETI

Biotherm Blue Therapy


PPredčasné znaky starnutia vyžadujú účinnú anti-age starostlivosť. Rituál začnite nanesením čistiacej peny a následne pre maximálny účinok používajte denný a nočný krém Blue Therapy Red Algae Uplift, ktoré sa vďaka odlišným textúram skvele dopĺňajú. Pleť tak spevnie a vyhladia sa jemné linky. Nezabúdajte ani na prípravok pre špecifickú a citlivú pleť okolia očí.

Ak vás trápia náhle ťažkosti s pleťou, vyskúšajte aj intenzívnu spevňujúcu 28-dňovú kúru.

RUTINA PRE HYDRATÁCIU PLETI

Biotherm AquasourceHydratovaná pleť je pevnejšia, odolnejšia voči negatívnym vplyvom a vyzerá zdravšie. Biotherm ponúka jednoduchú rutinu pre intenzívnu hydratáciu. Nevyhnutnou súčasťou je tonikum Biosource, ktoré pleť zvláčni a zbaví nečistôt. Vašu dennú a nočnú starostlivosť potom bude tvoriť rad Aquasource, typický ľahkou textúrou a rýchlym vstrebávaním. Aplikujte postupne sérum a potom denný/nočný a očný krém.

RUTINA STAROSTLIVOSTI O PLEŤ PRE MUŽOV

Biotherm Homme


Aj mužská pleť si zaslúži byť hydratovaná, zbavená nečistôt a regenerovaná. Okrem čistiaceho gélu by ste preto mali každý deň používať hydratačnú starostlivosť Aquapower, ktorá pleť udržuje vyživenú a pružnú po celý deň. S pribúdajúcim vekom je však rovnako dôležitá aj regeneračná starostlivosť radu Force Supreme, ktorá pleti navracia pevnosť a bojuje so známkami starnutia.

Ak sa pravidelne holíte, oceníte aj upokojujúci a hydratačný balzam Ultra Confort.