Najobľúbenejšie kolekcie od Biotherm

Biotherm Life Plankton™

Po milióny rokov boli horúce pramene z francúzskych Pyrenejí uznávané ako "zdroj mladosti". O niekoľko storočí neskôr biológovia z Laboratórií Biotherm odhalili ich tajomstvo:
LIFE PLANKTON ™, mikroorganizmus s mimoriadnymi regeneračnými vlastnosťami.

V súčasnosti sa Life Plankton™ nachádza po prvýkrát vo svojej najvyššej koncentrácii v prípravku zázračnej obnovujúcej pleťovej starostlivosti Life Plankton™ Essence. Objavte regeneračnú silu Life Plankton™ s novým sérom Life Plankton™ Elixir, ktoré doplní každodenný omladzujúci rituál vašej pleti.

celý text skryť text

Biotherm Blue TherapyPredčasné starnutie si vyžaduje efektívnu anti-age starostlivosť. Zmiernite jemné linky a obnovte jas svojej pleti s radom pleťovej starostlivosti značky Biotherm pre všetky typy pleti. Objavte svoj konkrétny typ krému Blue Therapy, ktorý pokryje individuálne potreby vašej pleti s dosiahnutím ideálnych výsledkov.

celý text skryť text

Biotherm AquasourceHydratačný krém pre veľmi suchú pleť musí pokožku hydratovať bez pocitu zaťaženia. Intenzívne hydratačné krémy od Biotherm zjemnia a vyživia pleť s dosiahnutím zdravého vzhľadu. Aquasource poskytuje suchej pleti tú najlepšiu starostlivosť s neprekonateľnými výsledkami, vytvorenú na boj proti znečisteniu a jeho negatívnym dopadom na pleť.

celý text skryť text

Biotherm Lait CorporelProdukty Biotherm sú vyvinuté s obsahom jedinečnej spa ingrediencie z termálneho prameňa a poskytujú kompletný rad starostlivosti o všetky typy pleti. Doprajte svojmu telu výživu s ikonickým Lait Corporel a pocíťte nekonečnú hebkosť vďaka hydratovanej a pružnej pokožke.

celý text skryť text

Biotherm HommeMužská pleť si zaslúži zostať zdravá a hydratovaná, odolná proti stresu a znečisteniu vplyvom moderného života. Objavte Biotherm Homme, kompletný rad pleťových produktov spolu s líniou Aquapower na každodennú hydratáciu.

celý text skryť text

Máte vybrané

  • Biotherm
Filter
Najpredávanejšie