Biotherm Homme Aquapowerkozmetická sada IX.

Biotherm Homme Aquapower kozmetická sada IX.
Biotherm Homme Aquapower kozmetická sada IX.
kozmetická sada IX.

Kód: BIO2862 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: denný hydratačný krém pre všetky typy pleti Homme Aquapower 75 ml + pena na holenie pre citlivú pleť Homme 50 ml + sprchový gél Homme Aquapower 75 ml

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
hydratácia, ochrana pred vonkajšími vplyvmi, proti starnutiu, výživa
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.

Recenzie Biotherm Homme Aquapower