Biotherm Aquasource Everplump

kozmetická sada II.

Biotherm Aquasource Everplump kozmetická sada II.
Biotherm Aquasource Everplump kozmetická sada II.

Kód: BIO05166 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Aquasource Everplump hydratačný krém pre okamžité vyhladenie pleti 50 ml + Biosource hydratačné tonikum 100 ml + Biosource čistiaca pena pre normálnu až zmiešanú pleť 50 ml + Aquasource Night Spa nočná starostlivosť 20 ml

Biotherm Aquasource Everplump

Vlastnosti

Kedy používať
na deň, na noc
Konzistencia
emulzia, pena, tonikum
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
normálna, zmiešaná
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
obnova hutnosti, proti starnutiu, regenerácia
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.