Biotherm Aquasource

kozmetická sada I.

Biotherm Aquasource kozmetická sada I.
Biotherm Aquasource kozmetická sada I.
Biotherm Aquasource kozmetická sada I.

Kód: BIO05165 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: výživný a hydratačný krém pre suchú pleť Biotherm Aquasource 50 ml + čistiaca pena Biosource 50 ml + tonikum Biosource 100 ml + nočná starostlivosť Aquasource Night Spa 20 ml

Vlastnosti

Konzistencia
krém, pena
Podľa problému pleti
hydratácia, výživa a dehydratácia
Typ pleti
dehydratovaná, suchá
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.