Biotherm Aquasourcekozmetická sada I. pre ženy

Biotherm Aquasource kozmetická sada I. pre ženy
Biotherm Aquasource kozmetická sada I. pre ženy

Kód: BIO05165 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Biotherm Aquasource výživný a hydratačný krém pre suchú pleť 50 ml + Biosource čistiaca pena 50 ml + Biosource tonikum 100 ml + Aquasource Night Spa nočná starostlivosť 20 ml

Darček pre vás
Po zadaní kódu set10sk v košíku nakúpite všetky darčekové sety kozmetiky a parfémov o 10 % lacnejšie.
  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Konzistencia
pena, krém
Typ sady
darčeková sada
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
suchá
Kedy používať
na deň
Účinok
výživa, hydratácia

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.

Recenzie Biotherm Aquasource