Biotherm Aquasource

kozmetická sada XII.

Biotherm Aquasource kozmetická sada XII.
Biotherm Aquasource kozmetická sada XII.
Biotherm Aquasource kozmetická sada XII.
kozmetická sada XII.

Kód: BIO05065 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: telové mlieko pre suchú pokožku s citrusovými esenciami Lait Corporel 100 ml + čistiaca a odličovacia micelárna voda Biosource 30 ml + regeneračný a hydratačný gél Aquasource 15 ml

Biotherm Aquasource
kozmetická sada XII.

Vlastnosti

Typ pleti
suchá, suchá až zmiešaná
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.