Biotherm Blue Therapy

kozmetická sada I.

Biotherm Blue Therapy kozmetická sada I.
Biotherm Blue Therapy kozmetická sada I.
Biotherm Blue Therapy kozmetická sada I.
Doprava zadarmo
Novinka
70,00
Zľava 17%
58,00

Kód: BIO04995 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: denný krém pre normálnu až suchú pleť Blue Therapy Cream-in-Oil 50 ml + nočná starostlivosť pre všetky typy pleti 10 ml + očná starostlivosť pre všetky typy pleti 5 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 25. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 25. 2. 2019
Biotherm Blue Therapy
| 58,00

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
normálna až suchá, pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
vrásky

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.