Biotherm Blue Therapy

kozmetická sada I.

Biotherm Blue Therapy kozmetická sada I.
Biotherm Blue Therapy kozmetická sada I.

Kód: BIO04995 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Blue Therapy Cream-in-Oil pre normálnu až suchú pleť denná starostlivosť 50 ml + nočná starostlivosť pre všetky typy pleti 10 ml + očná starostlivosť pre všetky typy pleti 5 ml

Biotherm Blue Therapy

Vlastnosti

Kedy používať
na deň, na noc
Konzistencia
krém
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
normálna, pre všetky typy pleti, suchá
Typ sady
kozmetická sada
Vek
vrásky

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.