Biotherm Blue Therapy

kozmetická sada VI.

Biotherm Blue Therapy kozmetická sada VI.
Biotherm Blue Therapy kozmetická sada VI.
Biotherm Blue Therapy kozmetická sada VI.

Kód: BIO05163 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: výživný regeneračný krém Biotherm Blue Therapy Cream-in-Oil 50 ml + nočný krém Blue Therapy Night 15 ml + Blue Therapy Serum-in-Oil 10 ml + očný krém Blue Therapy Eye 5 ml

Biotherm Blue Therapy

Vlastnosti

Podľa problému pleti
regenerácia a obnova hustoty, rozjasnenie a vitalita
Typ pleti
normálna až suchá, suchá
Typ sady
kozmetická sada
Vek
vrásky

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.