Biotherm Blue Therapy

cestovná sada VII.

Biotherm Blue Therapy cestovná sada VII.
Biotherm Blue Therapy cestovná sada VII.
Biotherm Blue Therapy cestovná sada VII.
Novinka
cestovná sada VII.
22,50

Kód: BIO05068 | Viac než 5 ks na sklade

Sada obsahuje: regeneračný krém Blue Therapy Multi Defender SPF 25 10 ml + odličovací prípravok Total Renew.Oil Biosource 30 ml + telové mlieko Lait Corporel 100 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 26. 2. 2019
Osobný odber
utorok 26. 2. 2019
Biotherm Blue Therapy
cestovná sada VII. | 22,50

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Podľa problému pleti
hydratácia, regenerácia a obnova hustoty, rozjasnenie a vitalita, spevnenie a lifting, vrásky a linky, výživa a dehydratácia
Typ pleti
normálna, zmiešaná
Typ sady
cestovná sada
Vek
vrásky

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.