Biotherm Blue Therapy

cestovná sada VII.

Biotherm Blue Therapy cestovná sada VII.
Biotherm Blue Therapy cestovná sada VII.
cestovná sada VII.

Kód: BIO05068 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Blue Therapy Multi Defender SPF 25 regeneračný krém 10 ml + Total Renew.Oil Biosource odličovač 30 ml + Lait Corporel telové mlieko 100 ml

Biotherm Blue Therapy
cestovná sada VII.

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Konzistencia
krém
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
normálna, vrásky a zrelá pleť, zmiešaná
Typ sady
cestovná sada
Účinok
hydratácia, lifting a spevnenie, obnova hutnosti, proti starnutiu, regenerácia, rozjasnenie, výživa
Vek
vrásky

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.