Biotherm Blue Therapy Red Algae Upliftkozmetická sada I. pre ženy

Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift kozmetická sada I. pre ženy
Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift kozmetická sada I. pre ženy

Kód: BIO05164 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Blue Therapy Red Algae Uplift liftingový krém 50 ml + Blue Therapy Night nočný krém 15 ml + Lait Corporel telové mlieko 40 ml + Biosource Total Renew Oil čistiaci penivý olej 30 ml + Blue Therapy Eye očná starostlivosť proti vráskam 5 ml

Darček pre vás
Stačí teraz nakúpiť čokoľvek v hodnote nad 50 € a v košíku si ako darček môžete vybrať ponožky, peňaženku alebo trendy tašku. Nezabudnite, táto ponuka je limitovaná a platí len do vypredania zásob.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Účinok
proti starnutiu, rozjasnenie
Typ sady
darčeková sada
Vek
zrelá pleť, vrásky
Typ pleti
pre všetky typy pleti, vrásky a zrelá pleť

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.

Recenzie Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift