Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift

kozmetická sada I.

Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift kozmetická sada I.
Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift kozmetická sada I.
Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift kozmetická sada I.

Kód: BIO05164 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: liftingový krém Blue Therapy Red Algae Uplift 50 ml + nočný krém Blue Therapy Night 15 ml + telové mlieko Lait Corporel 40 ml + samopeniaci čistiaci olej Biosource Total Renew Oil 30 ml + Blue Therapy Eye očný krém 5 ml

Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift

Vlastnosti

Podľa problému pleti
rozjasnenie a vitalita, vrásky a linky
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
vrásky, zrelá pleť

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.