Biotherm Lait Solaire

kozmetická sada II.

Biotherm Lait Solaire kozmetická sada II.
Biotherm Lait Solaire kozmetická sada II.
Biotherm Lait Solaire kozmetická sada II.

Kód: BIO05077 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: hydratačné opaľovacie mlieko Lait Solaire Hydratant SPF 30 40 ml + 24h hydratačné tonikum Biosource 30 ml + 48h hydratačný gel Aquasource 20 ml + kozmetická taštička

Biotherm Lait Solaire

Vlastnosti

Typ pleti
dehydratovaná
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.