Biotherm Sun sada (na opaľovanie)

Biotherm Sun sada (na opaľovanie)
Biotherm Sun sada (na opaľovanie)

Kód: BIO05898 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Biotherm Lait Solaire Hydratant hydratačné mlieko na telo a tvár SPF 50 200 ml + Lait Oligo-Thermal hydratačné mlieko po opaľovaní na telo a tvár 200 ml

Darček pre vás
V košíku zadajte kód care15 a na telovú kozmetiku získate zľavu 15 %. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis Biotherm Sun
Vlastnosti

Obsah sady:

  • Biotherm Lait Solaire Hydratant hydratačné mlieko na telo a tvár SPF 50 200 ml
  • Lait Oligo-Thermal hydratačné mlieko po opaľovaní na telo a tvár 200 ml

Vlastnosti

Konzistencia
mlieko
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Účinok
ochrana pred vonkajšími vplyvmi
Typ sady
darčeková sada

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.

Recenzie Biotherm Sun