Bohemia Crystal Bohemia Big Nail File pilník na nechty

3×
Bohemia Crystal Bohemia Big Nail File pilník na nechty
Bohemia Crystal Bohemia Big Nail File pilník na nechty

Kód: BOH0774 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
V košíku zadajte kód care15 a na telovú kozmetiku získate zľavu 15 %. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis Bohemia Crystal Bohemia Big Nail File

Popis:
Sklenené pilníky s označením Bohemia Crystal prinášajú tú správnu starostlivosť o vaše nechty! Sklenené pilníky Bohemia sú najkvalitnejším produktom na českom i svetovom trhu. Svojím povrchom sa odlišujú od výrobkov zahraničných firiem.

Pre výrobu sklenených pilníkov boli použité najmodernejšie technológie leptania v kombinácii s tradičnými metódami spracovania skla. Výrobky sa vyznačujú na jednej strane jemnou štruktúrou, na druhej strane vynikajú kvalitou brúsnej plochy s takmer neobmedzenou životnosťou.

Pilníky sú vyrobené z tzv. plochého skla (float), materiál neobsahuje žiadne ťažké kovy ani žiadne ďalšie nežiaduce prvky, ktoré by boli škodlivé pre ľudský organizmus. Povrch skleneného pilníku je jemne a rovnomerne zdrsnený. To je zároveň dôvod, vďaka ktorému je brúsenie účinné a súčasne aj príjemné na dotyk. Jemnosť brúsnej plochy zaručuje vyhladenie povrchu nechtov. Sklenený pilník tak účinne pôsobí proti lámaniu a štiepeniu nechtov.

K prednostiam skleneného pilníku patrí predovšetkým jeho životnosť, šetrnosť, hygienickosť, pevnosť a všestrannosť.  Pilníky s označením Bohemia Crystal sú po celom svete známe svojou vysokou kvalitou prevedenia. Jedná sa o ručnú výrobu. Pilníky majú výlučne českého výrobcu.

Použitie:
Po použití môžete pilník jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Jeho univerzálnosť umožňuje používanie na prírodné či umelé nechty. Možno ho taktiež použiť na odstraňovanie stvrdnutej kože na rukách aj pätách.

O značke Bohemia Crystal

Bohemia Crystal | Bohemia Crystal alebo Bohemia Glass je obchodná značka, ktorú prezentujú výrobky zo skla. Bohemia Crystal označuje nielen typicky české olovnaté sklo, ale súčasne aj spôsob a podstatu jeho výroby. České sklárstvo disponuje bohatou históriou a tradíciou výroby, ktorá siaha už do obdobia stredoveku. Veľký rozmach nastal v 19. storočí. Sklárne Bohemia boli založené v roku 1845 v srdci Európy v kolíske českej šesťstoročnej tradície.
Bohemia Crystal je česká značka, ktorá prenikla za hranice vlasti a je preslávená po celom svete. Bohemia Crystal - to sú nielen tradičné výrobky zo skla, ale rovnako je pozornosť venovaná práve rozširovaniu sortimentu, výrobe nových výrobkov, rozvoju nových technológii a kombinácii tradície a inovácie. Ručná výroba je doplňovaná modernými výrobnými postupmi. Nové technológie umožňujú rozšírenie sortimentu ponuky, čo dokladuje napríklad aj ponuka sklenených pilníkov na nechty a sklenených pilníkov na päty ako svetovú novinku, pochádzajúcu z Českej republiky.

Recenzie Bohemia Crystal Bohemia Big Nail File3