Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stickpilník na nechty

Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nechty
Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nechty
Doprava zadarmo
3,65
9,5 cm
Kód: BOH0811 | Na sklade
1
Darček pre vás
Využite dopravu zadarmo na všetky objednávky.
Kuriérom GLS
pondelok 7. 12. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 4. 12. 2020

Popis produktu Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick

Popis:
Sklenená manikúrová tyčinka (Glass Manicure Stick) je neoceniteľnou pomôckou pri úprave nechtov. Jedná sa o doplnkový výrobok v starostlivosti o nechty.
Brusná plocha tyčinky sa nachádza z oboch strán (brúsna špička a brúsny hrot). Sklenená manikúrová tyčinka je pravým pomocníkom pri úprave vašich nechtov!

Použitie:
Jej použitie je jednoduché a účelné. Pomáha odstraňovať nežiaducu nechtovú kožtičku bez poškodenia nechtového lôžka. Možno ju aplikovať aj k očisteniu spodnej strany nechtu. Jej výhodou je, že šetrne dokáže odstrániť kožtičku aj pokiaľ sa jedná o nalakované nechty. Rovnako ju možno využiť aj pri úprave gélových nechtov - účinne upravuje aj odrastený necht bez poškodenia gélovej vrstvy.

O značke Bohemia Crystal

p>Bohemia Crystal | Bohemia Crystal alebo Bohemia Glass je obchodná značka, ktorú prezentujú výrobky zo skla. Bohemia Crystal označuje nielen typicky české olovnaté sklo, ale súčasne aj spôsob a podstatu jeho výroby. České sklárstvo disponuje bohatou históriou a tradíciou výroby, ktorá siaha už do obdobia stredoveku. Veľký rozmach nastal v 19. storočí. Sklárne Bohemia boli založené v roku 1845 v srdci Európy v kolíske českej šesťstoročnej tradície.
Bohemia Crystal je česká značka, ktorá prenikla za hranice vlasti a je preslávená po celom svete. Bohemia Crystal - to sú nielen tradičné výrobky zo skla, ale rovnako je pozornosť venovaná práve rozširovaniu sortimentu, výrobe nových výrobkov, rozvoju nových technológii a kombinácii tradície a inovácie. Ručná výroba je doplňovaná modernými výrobnými postupmi. Nové technológie umožňujú rozšírenie sortimentu ponuky, čo dokladuje napríklad aj ponuka sklenených pilníkov na nechty a sklenených pilníkov na päty ako svetovú novinku, pochádzajúcu z Českej republiky.

Recenzie Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick