Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nechty

Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nechty
Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nechty
9.5 cm

Kód: BOH0811 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
V košíku zadajte kód care15 a na telovú kozmetiku získate zľavu 15 %. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick

Popis:
Sklenená manikúrová tyčinka (Glass Manicure Stick) je neoceniteľnou pomôckou pri úprave nechtov. Jedná sa o doplnkový výrobok v starostlivosti o nechty.
Brusná plocha tyčinky sa nachádza z oboch strán (brúsna špička a brúsny hrot). Sklenená manikúrová tyčinka je pravým pomocníkom pri úprave vašich nechtov!

Použitie:
Jej použitie je jednoduché a účelné. Pomáha odstraňovať nežiaducu nechtovú kožtičku bez poškodenia nechtového lôžka. Možno ju aplikovať aj k očisteniu spodnej strany nechtu. Jej výhodou je, že šetrne dokáže odstrániť kožtičku aj pokiaľ sa jedná o nalakované nechty. Rovnako ju možno využiť aj pri úprave gélových nechtov - účinne upravuje aj odrastený necht bez poškodenia gélovej vrstvy.

O značke Bohemia Crystal

Bohemia Crystal | Bohemia Crystal alebo Bohemia Glass je obchodná značka, ktorú prezentujú výrobky zo skla. Bohemia Crystal označuje nielen typicky české olovnaté sklo, ale súčasne aj spôsob a podstatu jeho výroby. České sklárstvo disponuje bohatou históriou a tradíciou výroby, ktorá siaha už do obdobia stredoveku. Veľký rozmach nastal v 19. storočí. Sklárne Bohemia boli založené v roku 1845 v srdci Európy v kolíske českej šesťstoročnej tradície.
Bohemia Crystal je česká značka, ktorá prenikla za hranice vlasti a je preslávená po celom svete. Bohemia Crystal - to sú nielen tradičné výrobky zo skla, ale rovnako je pozornosť venovaná práve rozširovaniu sortimentu, výrobe nových výrobkov, rozvoju nových technológii a kombinácii tradície a inovácie. Ručná výroba je doplňovaná modernými výrobnými postupmi. Nové technológie umožňujú rozšírenie sortimentu ponuky, čo dokladuje napríklad aj ponuka sklenených pilníkov na nechty a sklenených pilníkov na päty ako svetovú novinku, pochádzajúcu z Českej republiky.

Recenzie Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick