Bohemia CrystalBohemia Swarovski Nail File and Tweezers darčeková sada II. (pre perfektný vzhľad)

Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File and Tweezers darčeková sada II. (pre perfektný vzhľad)
Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File and Tweezers darčeková sada II. (pre perfektný vzhľad)
darčeková sada II. (pre perfektný vzhľad)

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: BOH0737

Produkt môže mať iné balenie ako to, ktoré je na obrázku! Každý výrobok je unikát, preto sa môže líšiť aj motív dekorácie.

Pilník na nechty
Popis:
Sklenené pilníky s označením Bohemia Crystal prinášajú tú správnu starostlivosť o vaše nechty! Sklenené pilníky Bohemia sú najkvalitnejším produktom na českom i svetovom trhu. Svojím povrchom sa odlišujú od výrobkov zahraničných firiem.

Pre výrobu sklenených pilníkov boli použité najmodernejšie technológie leptania v kombinácii s tradičnými metódami spracovania skla. Výrobky sa vyznačujú na jednej strane jemnou štruktúrou, na druhej strane vynikajú kvalitou brúsnej plochy s takmer neobmedzenou životnosťou.

Pilníky sú vyrobené z tzv. plochého skla (float), materiál neobsahuje žiadne ťažké kovy ani žiadne ďalšie nežiaduce prvky, ktoré by boli škodlivé pre ľudský organizmus. Povrch skleneného pilníku je jemne a rovnomerne zdrsnený. To je zároveň dôvod, vďaka ktorému je brúsenie účinné a súčasne aj príjemné na dotyk. Jemnosť brúsnej plochy zaručuje vyhladenie povrchu nechtov. Sklenený pilník tak účinne pôsobí proti lámaniu a štiepeniu nechtov.

K prednostiam skleneného pilníku patrí predovšetkým jeho životnosť, šetrnosť, hygienickosť, pevnosť a všestrannosť.  Pilníky s označením Bohemia Crystal sú po celom svete známe svojou vysokou kvalitou prevedenia. Jedná sa o ručnú výrobu. Pilníky majú výlučne českého výrobcu.

Použitie:
Po použití môžete pilník jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Jeho univerzálnosť umožňuje používanie na prírodné či umelé nechty. Možno ho taktiež použiť na odstraňovanie stvrdnutej kože na rukách aj pätách.


Pinzeta
Popis:

Pinzeta je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. K jej najvýraznejším kladom patrí predovšetkým fakt, že má presné dosadacie plochy. Je primeranej veľkosti, vhodná do kabelky. Dizajnovo príťažlivá, farebná, zdobená Swarovského kamienkami.

Vlastnosti

Typ sady
výhodné balenie

Bohemia Crystal | Bohemia Crystal alebo Bohemia Glass je obchodná značka, ktorú prezentujú výrobky zo skla. Bohemia Crystal označuje nielen typicky české olovnaté sklo, ale súčasne aj spôsob a podstatu jeho výroby. České sklárstvo disponuje bohatou históriou a tradíciou výroby, ktorá siaha už do obdobia stredoveku. Veľký rozmach nastal v 19. storočí. Sklárne Bohemia boli založené v roku 1845 v srdci Európy v kolíske českej šesťstoročnej tradície.
Bohemia Crystal je česká značka, ktorá prenikla za hranice vlasti a je preslávená po celom svete. Bohemia Crystal - to sú nielen tradičné výrobky zo skla, ale rovnako je pozornosť venovaná práve rozširovaniu sortimentu, výrobe nových výrobkov, rozvoju nových technológii a kombinácii tradície a inovácie. Ručná výroba je doplňovaná modernými výrobnými postupmi. Nové technológie umožňujú rozšírenie sortimentu ponuky, čo dokladuje napríklad aj ponuka sklenených pilníkov na nechty a sklenených pilníkov na päty ako svetovú novinku, pochádzajúcu z Českej republiky.