Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot Fileškrabka na päty

Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File škrabka na päty
Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File škrabka na päty
škrabka na päty
6,60

  • Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File škrabka na päty
  • Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File škrabka na päty
Kód: BOH0653 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 26. 11. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File

Pilník Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File zaistí vašim nechtom perfektný tvar. Budú vždy krásne upravené a bez akýchkoľvek nezrovnalostí.

Vlastnosti:

  • pilník je možné použiť aj na stvrdnutú kožu na pätách
  • povrch pilníka má dlhú životnosť

Použitie:
Po použití opláchnite vodou.

O značke Bohemia Crystal

p>Bohemia Crystal | Bohemia Crystal alebo Bohemia Glass je obchodná značka, ktorú prezentujú výrobky zo skla. Bohemia Crystal označuje nielen typicky české olovnaté sklo, ale súčasne aj spôsob a podstatu jeho výroby. České sklárstvo disponuje bohatou históriou a tradíciou výroby, ktorá siaha už do obdobia stredoveku. Veľký rozmach nastal v 19. storočí. Sklárne Bohemia boli založené v roku 1845 v srdci Európy v kolíske českej šesťstoročnej tradície.
Bohemia Crystal je česká značka, ktorá prenikla za hranice vlasti a je preslávená po celom svete. Bohemia Crystal - to sú nielen tradičné výrobky zo skla, ale rovnako je pozornosť venovaná práve rozširovaniu sortimentu, výrobe nových výrobkov, rozvoju nových technológii a kombinácii tradície a inovácie. Ručná výroba je doplňovaná modernými výrobnými postupmi. Nové technológie umožňujú rozšírenie sortimentu ponuky, čo dokladuje napríklad aj ponuka sklenených pilníkov na nechty a sklenených pilníkov na päty ako svetovú novinku, pochádzajúcu z Českej republiky.

Recenzie Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File