Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File škrabka na päty

Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File škrabka na päty
Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File škrabka na päty
škrabka na päty
6,60

6,60 / 1 ks, vr. DPH
  • Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File škrabka na päty
  • Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File škrabka na päty
Kód: BOH0673 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 20. 5. 2021
Osobný odber
už zajtra streda 19. 5. 2021

Popis Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File
Vlastnosti

Pochváľte sa krásnymi chodidlami. Produkt Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File vám pomôže s domácou pedikúrou a vy tak budete opäť nosiť otvorenú obuv bez obáv a s radosťou.

Vlastnosti:

  • odstraňuje stvrdnutú kožu na chodidlách
  • obrusuje tvrdú kožu na pätách

Vlastnosti

Typ pokožky
zrohovatená
Účinok
regenerácia

O značke Bohemia Crystal

Bohemia Crystal | Bohemia Crystal alebo Bohemia Glass je obchodná značka, ktorú prezentujú výrobky zo skla. Bohemia Crystal označuje nielen typicky české olovnaté sklo, ale súčasne aj spôsob a podstatu jeho výroby. České sklárstvo disponuje bohatou históriou a tradíciou výroby, ktorá siaha už do obdobia stredoveku. Veľký rozmach nastal v 19. storočí. Sklárne Bohemia boli založené v roku 1845 v srdci Európy v kolíske českej šesťstoročnej tradície.
Bohemia Crystal je česká značka, ktorá prenikla za hranice vlasti a je preslávená po celom svete. Bohemia Crystal - to sú nielen tradičné výrobky zo skla, ale rovnako je pozornosť venovaná práve rozširovaniu sortimentu, výrobe nových výrobkov, rozvoju nových technológii a kombinácii tradície a inovácie. Ručná výroba je doplňovaná modernými výrobnými postupmi. Nové technológie umožňujú rozšírenie sortimentu ponuky, čo dokladuje napríklad aj ponuka sklenených pilníkov na nechty a sklenených pilníkov na päty ako svetovú novinku, pochádzajúcu z Českej republiky.

Recenzie Bohemia Crystal Exclusive Scraper Foot File