Bomb Cosmetics The Chocolate Bath Box

kozmetická sada I.

Bomb Cosmetics The Chocolate Bath Box kozmetická sada I.
Bomb Cosmetics The Chocolate Bath Box kozmetická sada I.
Bomb Cosmetics The Chocolate Bath Box kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: BOM0134 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: gulička do kúpeľa Vanilla Bath Creamer 30 g + gulička do kúpeľa Chocolate Orange 20 g + košíček Double Choc Bath Gem 20 g + kúpeľová pusinka Coffe Bath Meltz 20 g + špalíček Chocolate 30 g + košíček Chocolate 20 g

Bomb Cosmetics The Chocolate Bath Box
kozmetická sada I.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada

O značke Bomb Cosmetics

Kozmetické produkty Bomb Cosmetics vám dokážu spríjemniť deň a vyčariť úsmev na tvári. Značka Bomb Cosmetics totiž vychádza z poznatkov o pozitívnych účinkoch aromaterapie na ľudské telo aj myseľ. Do povedomia zákazníkov sa táto značka zapísala najmä pre svoje originálne kúpeľové balistiky a očarujúce aróma sviečky. Vďaka značke Bomb Cosmetics si tak môžete veľmi ľahko rozvoňať váš interiér či behom chvíľky pripraviť voňavú kúpeľovú kúpeľ. Súčasťou sortimentu Bomb Cosmetics sú tiež obľúbené prírodné mydlá alebo ošetrujúce balzamy na pery vyrobené z tých najčistejších prírodných zložiek.
Výrobcom kozmetiky Bomb Cosmetics je britská spoločnosť Get Fresh Cosmetics, Ltd, ktorú založil James Mooore a Robert Philpott. Ich hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť produkty s aromaterapeutickými účinkami, ktorých používanie bude pre zákazníkov pohodlné. Prvými produktami tejto značky boli inovatívne kúpeľové balistiky, ktoré sa okamžite stali absolútnym trhákom. Produkty Bomb Cosmetics sú vyrábané ručne z čistých prírodných ingrediencií a starostlivo vybraných esenciálnych olejov tej najvyššej kvality. Populárna sa táto značka tiež stala pre svoj šetrný prístup k životnému prostrediu.