Bottega Veneta Illusioneparfumovaná voda pre ženy

8×
Bottega Veneta Illusione parfumovaná voda pre ženy
Bottega Veneta Illusione parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
75 ml
109,00

Kód: BTT00343 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 6. 7. 2020

Popis parfému Bottega Veneta Illusione
Zloženie

Zažite o trochu reálnejšie snívanie a o niečo zasnenejšiu realitu. Parfumovaná voda Bottega Veneta Illusione má túto moc. Na okamih rozmaže hranicu medzi snom a realitou a vy sa môžete poddať príjemnému opojeniu zmyslov.

  • rýdzo ženská kvetinovo-drevitá vôňa
  • pre zmyselnú a elegantnú ženu
  • tvorí duo s pánskou toaletnou vodou Bottega Veneta Illusione

Zloženie vône
Hneď v úvode zaujme parfumovaná voda akordmi elegantného bergamotu a šťavnatých plodov čiernych ríbezlí. V srdci vône sa prejavuje sladkosť figy v sprievode pomarančového kvetu. Zvodnú vonnú kompozíciu dotvárajú omamné tóny dreva olivovníka v dokonalej symbióze s tonka bôbmi so sladko hrejivým charakterom.

Príbeh vône
Bottega Veneta so svojou vôňou Illusione opäť dokonale napĺňa význam slova luxus. Zmyselná parfumovaná voda vznikla ako vyjadrenie ničím neručenej siesty pri bazéne, keď jediné, čo vnímate, je teplý taliansky vánok pri jeho hre s iskrivou hladinou vody. Vôňa má aj svoj mužský náprotivok. S toaletnou vodou Illusione tak vytvára elegantný taliansky pár.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
čierne ríbezle, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
figa, pomarančový kvet
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
fazule tonka, olivovník
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Bottega Veneta

Talianska značka Bottega Veneta sa preslávila tradičnou remeselnou výrobou produktov z ručne prepletanej kože. Od svojho vzniku v roku 1966 zaviedla nový štandard luxusu a o takmer pol storočia neskôr vydala svoju prvú vôňu. Parfémy Bottega Veneta sú nadčasové a určené pre výnimočné ženy a odvážnych mužov. Vyznačujú sa najcennejšími a najjemnejšími ingredienciami z celého sveta, ktoré zanechávajú trvalý dojem. Dizajn ich flakónov odkazuje na tradičnú benátsku výrobu skla, jeho nadčasovú krásu a príjemnú jednoduchosť.

Bottega Veneta kombinuje prepracovanú remeselnú výrobu s premyslenými inováciami, a tak zaručuje, že každý produkt je nielen krásny, ale aj dokonale funkčný. Estetika Bottega Veneta je rafinovaná, zmyselná a intenzívne osobná. Značka ctí individualitu, umožňuje nositeľovi odhaliť vnútornú silu a sebavedomie. Zaujme určite všetkých, ktorí dokážu oceniť výnimočnosť a zároveň majú radi luxus a sofistikovanosť talianskej módy.

Recenzie Bottega Veneta Illusione