Bottega Veneta Pour Homme Extremetoaletná voda pre mužov

3×
Bottega Veneta Pour Homme Extreme toaletná voda pre mužov
Bottega Veneta Pour Homme Extreme toaletná voda pre mužov
90 ml

Kód: BTT0088 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Bottega Veneta Pour Homme Extreme
Zloženie

Toaletná voda Bottega Veneta Pour Homme Extreme dokonale podtrhne vašu eleganciu, rovnako ako zvýrazní vašu prirodzenosť a nezameniteľnú charizmu.

  • aromaticky-drevitá vôňa s výraznými koženými akordami
  • pre charizmatického elegantného muža
  • ideálna celodenná vôňa, vhodná i na špeciálne príležitosti

Zloženie vône
V úvode vás osvieži kombinácia bergamotu, sibírskej borovice a jalovca. Po chvíli sa pridajú pikantné jamajské papričky doplnené o jedľu a hrejivý muškátový oriešok. Základ, ktorý dodáva vôni hĺbku a zvodnosť, je tvorený labdanom, pačuloy a predovšetkým kožou.

Príbeh vône
Vôňa je inšpirovaná príbehom muža, ktorý pred ruchom moderného veľkomesta uprchne na niekoľko dní do človekom nedotknutej prírody. Prichádza z dynamických Benátok do severotalianskych Dolomitov, kde načerpá novú energiu a rovnováhu. Luxusná vôňa, ktorá je intenzívnejšou interpretáciou Bottega Veneta Pour Homme, bola uvedená na trh v roku 2015.

Zloženie

Hlava
bergamot, bobule z jalovca , borovica
Srdce
jedľa, muškátový oriešok, paprika
Základ
koža, labdanum, pačuli
Druh vône
kožená

O značke Bottega Veneta

Talianska značka Bottega Veneta sa preslávila tradičnou remeselnou výrobou produktov z ručne prepletanej kože. Od svojho vzniku v roku 1966 zaviedla nový štandard luxusu a o takmer pol storočia neskôr vydala svoju prvú vôňu. Parfémy Bottega Veneta sú nadčasové a určené pre výnimočné ženy a odvážnych mužov. Vyznačujú sa najcennejšími a najjemnejšími ingredienciami z celého sveta, ktoré zanechávajú trvalý dojem. Dizajn ich flakónov odkazuje na tradičnú benátsku výrobu skla, jeho nadčasovú krásu a príjemnú jednoduchosť.

Bottega Veneta kombinuje prepracovanú remeselnú výrobu s premyslenými inováciami, a tak zaručuje, že každý produkt je nielen krásny, ale aj dokonale funkčný. Estetika Bottega Veneta je rafinovaná, zmyselná a intenzívne osobná. Značka ctí individualitu, umožňuje nositeľovi odhaliť vnútornú silu a sebavedomie. Zaujme určite všetkých, ktorí dokážu oceniť výnimočnosť a zároveň majú radi luxus a sofistikovanosť talianskej módy.

Recenzie Bottega Veneta Pour Homme Extreme

3.0
1
1
1
Zobraziť hodnotenie podľa vlastností
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem