Boucheron Miss Boucheronparfumovaná voda pre ženy

Boucheron Miss Boucheron parfumovaná voda pre ženy
Boucheron Miss Boucheron parfumovaná voda pre ženy
100 ml

Kód: BCH1111 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Popis parfému Boucheron Miss Boucheron
Zloženie

p>Mladistvá vôňa Boucheron Miss Boucheron je určená slečnám a ženám, ktoré berú život s ľahkosťou. Sú elegantné, ale zároveň moderné. Ich šarm a charizma zatieni všetky a všetko ostatné. Pripomínajú Alicu v krajine zázrakov, pretože veci, ktoré sa okolo nich dejú sú nesmierne zaujímavé. Vedia sa stále hrať a aj život berú ako hru, ale nie sú ľahkovážne. Vidia krásu aj v detailoch a úsmev zdobí ich tvár každý jeden deň. Prostredníctvom neho robia ľudí okolo seba šťastnými a dni krajšími. Pre svoje okolie sú darom a sú nesmierne obľúbené.

Darom pre ne je napríklad aj táto vôňa. Jej zaujímavá kompozícia sa skladá z cyklámenu, fialky a ruže. Dopĺňa ich bergamot, korenie a cédrové drevo.
Ak aj vy sa radšej smejete ako mračíte a vidíte krásu aj v maličkostiach, tak kvetinový parfum Miss Boucheron je určite tým pravým šperkom pre vás.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
bergamot, korenie
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, fialka, cyklámen
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, céder
Druh vône
kvetinová

O značke Boucheron

Parfémy Boucheron | Boucheron založil v roku 1858 Francúz menom Frederic Boucheron, ktorého prácou bolo prevažne klenotníctvo a šperkárstvo. Z jeho vytvorených výrobkov sa postupom času stal veľmi vyhľadávaný a do určitej miery aj zberateľský materiál. Boucheron navyše pridal k svojej primárnej oblasti podnikania aj parfémy, ktoré začali uchvacovať kozmetický svet zhruba v roku 1988. Celkom 18 vyrobených modelov týchto jedinečných vôní pôsobí veľmi nadčasovým a moderným dojmom. Precízne zdobené flakóny obsahujú pestré vône od kvetinových ľahkých esencií, až po ťažšie a výraznejšie vôňe pre úplných labužníkov.

Recenzie Boucheron Miss Boucheron