Boucheron Miss Boucheron

parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Boucheron Miss Boucheron parfumovaná voda pre ženy 100 ml
100 ml
27,90

Kód: BCH1111 | Viac než 20 ks na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

ks
Kuriérom SPS (UPS)
piatok 24. 5. 2019
Osobný odber
piatok 24. 5. 2019
Boucheron Miss Boucheron
100 ml | 27,90

Popis parfému Boucheron Miss Boucheron

Mladistvá vôňa Boucheron Miss Boucheron je určená slečnám a ženám, ktoré berú život s ľahkosťou. Sú elegantné, ale zároveň moderné. Ich šarm a charizma zatieni všetky a všetko ostatné. Pripomínajú Alicu v krajine zázrakov, pretože veci, ktoré sa okolo nich dejú sú nesmierne zaujímavé. Vedia sa stále hrať a aj život berú ako hru, ale nie sú ľahkovážne. Vidia krásu aj v detailoch a úsmev zdobí ich tvár každý jeden deň. Prostredníctvom neho robia ľudí okolo seba šťastnými a dni krajšími. Pre svoje okolie sú darom a sú nesmierne obľúbené.

Darom pre ne je napríklad aj táto vôňa. Jej zaujímavá kompozícia sa skladá z cyklámenu, fialky a ruže. Dopĺňa ich bergamot, korenie a cédrové drevo.
Ak aj vy sa radšej smejete ako mračíte a vidíte krásu aj v maličkostiach, tak kvetinový parfum Miss Boucheron je určite tým pravým šperkom pre vás.

Zloženie

Hlava
bergamot, korenie
Srdce
cyklámen, fialka, ruža
Základ
céder, pižmo
Druh vône
kvetinová

O značke Boucheron

Parfémy Boucheron | Boucheron založil v roku 1858 Francúz menom Frederic Boucheron, ktorého prácou bolo prevažne klenotníctvo a šperkárstvo. Z jeho vytvorených výrobkov sa postupom času stal veľmi vyhľadávaný a do určitej miery aj zberateľský materiál. Boucheron navyše pridal k svojej primárnej oblasti podnikania aj parfémy, ktoré začali uchvacovať kozmetický svet zhruba v roku 1988. Celkom 18 vyrobených modelov týchto jedinečných vôní pôsobí veľmi nadčasovým a moderným dojmom. Precízne zdobené flakóny obsahujú pestré vône od kvetinových ľahkých esencií, až po ťažšie a výraznejšie vôňe pre úplných labužníkov.

Hodnotenie Boucheron Miss Boucheron

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!