Bourjois Contour Clubbing

vodeodolná ceruzka na oči

3×
Bourjois Contour Clubbing vodeodolná ceruzka na oči
Bourjois Contour Clubbing vodeodolná ceruzka na oči
6,73

Ušetríte 33%
odtieň 41 Black Party 1,2 g
4,50

Kód: BOU0831 | Viac než 20 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 26. 8. 2019
Osobný odber
sobota 24. 8. 2019
Bourjois Contour Clubbing
odtieň 41 Black Party 1,2 g | 4,50

Popis produktu Bourjois Contour Clubbing

Vodoodolná ceruzka na oči Bourjois Contour Clubbing dokonale zvýrazní každé líčenie a s prehľadom vydrží na očných viečkach bez rozmazania po celý deň.

Vlastnosti:

  • vodoodolná textúra bráni obtlačeniu a rozmazania
  • ideálna pre vytvorenie celodenného make-upu
  • jemne ošetruje citlivé očné okolie

Zloženie:

  • jojobový olej a bavlna – zjemňujú očné okolie
  • oftalmologicky testované

Ako aplikovať:
Veďte linku plynulým ťahom po viečku od vnútorného kútika oka k tomu vonkajšiemu.

Vlastnosti

Farba
čierna
Vodoodolné
vodeodolné

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.