Bourjois Healthy Mix rozjasňujúci hydratačný make-up 16h

28×
Bourjois Healthy Mix rozjasňujúci hydratačný make-up 16h
Bourjois Healthy Mix rozjasňujúci hydratačný make-up 16h

Popis produktu Bourjois Healthy Mix
Vlastnosti

Rozjasňujúci make-up Bourjois Healthy Mix zaisťuje dokonale zjednotený, svieži vzhľad. Zároveň je nabitý vitamínmi a ošetrujúcimi zložkami, ktoré pleti poskytujú dlhotrvajúcu hydratáciu a výživu.

Vlastnosti:

  • stredne kryje, zjednocuje pleť a neupcháva póry
  • je zárukou bezchybného vzhľadu až 16 hodín
  • kryštálové pigmenty odrážajú svetlo a dodajú pleti zdravý jas
  • ľahká krémová textúra sa ľahko rozotiera a nezaťažuje pleť
  • voľné radikály chránia pleť pred vonkajšími vplyvmi

Zloženie:

  • vitamíny C, E a B5 – prispievajú k zdravému a žiarivému vzhľadu
  • výťažky z marhule – rozjasňujú pleť
  • výťažky zo zázvoru – zjednocujú pleť
  • výťažky z melóna – dlhodobo hydratujú
  • výťažky z jablka – zaisťujú mladistvý vzhľad pleti

Ako aplikovať:
Naneste pomocou aplikačnej hubky, štetca na make-up alebo prstov na čistú pleť a rozotrite dostratena.

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ krytia
stredné
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Efekt
rozjasňujúci, hydratačný
Odtieň make-upu
fair

O značke Bourjois

p>Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.  

Recenzie Bourjois Healthy Mix28