Bourjois Khôl & Contourdlhotrvajúca ceruzka na oči

Bourjois Khôl & Contour dlhotrvajúca ceruzka na oči
Bourjois Khôl & Contour dlhotrvajúca ceruzka na oči
odtieň 002 Ultra Black 1,2 g
3,20

Kód: BOU01667 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 28. 9. 2020

Popis produktu Bourjois Khôl & Contour
Vlastnosti

Dlhotrvajúca ceruzka na oči Bourjois Khôl & Contour vám umožní zvýrazniť vonkajšiu aj vnútornú kontúru viečka a vytvoriť sýtu linku jedným ťahom.

Vlastnosti:

  • umožňuje orámovať oči a podčiarknuť očný make-up
  • krémová textúra sa kĺže po očnom viečku a ľahko sa aplikuje
  • nerozmazáva sa a má dlhotrvajúcu výdrž až 16 hodín
  • vhodná aj pre citlivé oči a nositeľov kontaktných šošoviek

Zloženie:

  • prírodný vosk a vitamín E – rešpektujú očné okolie
  • dermatologicky a oftalmologicky testované
  • hypoalergénne zloženie

Ako aplikovať:
Aplikujte linku plynulým ťahom na horné či spodné očné viečko.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Efekt
dlhotrvajúci

O značke Bourjois

p>Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.  

Recenzie Bourjois Khôl & Contour