Bourjois Le Smoky

paleta očných tieňov 8 farieb

Bourjois Le Smoky paleta očných tieňov 8 farieb
Bourjois Le Smoky paleta očných tieňov 8 farieb
odtieň 02 Le Smoky 4,5 g
13,90

Kód: BOU1361 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 28. 5. 2019
Osobný odber
utorok 28. 5. 2019
Bourjois Le Smoky
odtieň 02 Le Smoky 4,5 g | 13,90

Popis kozmetiky Bourjois Le Smoky

Paletka očných tieňov Bourjois Le Smoky ponúka 8 hravých odtieňov v studených tónoch, s ktorým vytvoríte celý rad denných aj večerných lookov.

Vlastnosti:

  • obsahuje 8 trendy perleťových odtieňov
  • najsvetlejší odtieň funguje aj ako rozjasňovač
  • pri aplikácii sa tiene neprášia a dobre sa s nimi pracuje
  • jemná textúra tieňov skvele priľne k očnému viečku
  • kompaktné balenie a praktické otáčacie zrkadlo ako bonus

Ako aplikovať:
Tiene nanášajte pomocou priloženého penového aplikátora či štetca. Na vytvorenie dymového líčenia postupujte od najsvetlejšieho tónu vo vnútornom kútiku oka cez stredné tóny po tie najtmavšie vo vonkajšom kútiku.

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.