Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care

riasenka pre objem

20×
Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care riasenka pre objem
Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care riasenka pre objem
odtieň 11 Noir 12 ml

Kód: BOU0039 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Darček pre vás
Plniteľný rozprašovač parfémov ako darček k nákupu nad 50 €. Farbu si môžete vybrať v košíku.
Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care
odtieň 11 Noir 12 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis produktu Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care

Doprajte svojim riasam objem aj regeneráciu zároveň s maskarou Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care obohatenú o vyživujúce zloženie.

Vlastnosti:

  • dodáva riasam výrazný objem bez ich zlepovania
  • zaoblená kefka s jemnými vláknami zabraňuje tvorbe hrčiek
  • chráni riasy pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi a ošetruje ich
  • obaľuje riasy od korienkov ku končekom
  • vhodná aj pre citlivé oči

Zloženie:

  • olej zo sladkých mandlí a bavlny – podporuje regeneráciu rias

Ako aplikovať:
Maskaru aplikujte na riasy od korienkov až po končeky jemnými ťahmi. Pre väčšie zvýraznenie aplikujte viac vrstiev.

Vlastnosti

Farba
čierna
Typ riasenky
pre citlivé oči, pre objem
Vodoodolné
nie

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.