Bourjois Smoky Stories

paleta dymových očných tieňov

4×
Bourjois Smoky Stories paleta dymových očných tieňov
odtieň 01 Grey & Night 3,2 g
8,10

Kód: BOU0853 | 3 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 23. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 23. 5. 2019
Bourjois Smoky Stories
odtieň 01 Grey & Night 3,2 g | 8,10

Popis kozmetiky Bourjois Smoky Stories

S paletou dymových očných tieňov Bourjois Smoky Stories vykúzlite za krátku chvíľu dokonalé líčenie na každú príležitosť. Štyri zladené odtiene vytvárajú perfektnú farebnú súhru.

Vlastnosti:

  • tiene rozjasnia váš pohľad a dodajú mu hĺbku
  • vzájomne sa medzi sebou skvele kombinujú
  • vydržia na viečku až 12 hodín
  • krémovo-púdrové zloženie má intenzívnu pigmentáciu
  • praktický aplikátor umožňuje jednoduché použitie

Ako aplikovať:
Tiene nanášajte na horné viečko pomocou priloženého aplikátora alebo štetca. Začnite najsvetlejšou farbou vo vnútornom kútiku oka a postupne farby stmavujte smerom von.

Vlastnosti

Farba
čierna, strieborná, šedá

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.