Bourjois Sourcil Precision

ceruzka na obočie

3×
Bourjois Sourcil Precision ceruzka na obočie
Bourjois Sourcil Precision ceruzka na obočie
odtieň 03 Chatain 1,13 g
4,30

Kód: BOU0544 | Viac než 20 ks na sklade
1
Zásielkovňa
utorok 27. 8. 2019
Osobný odber
utorok 27. 8. 2019
Bourjois Sourcil Precision
odtieň 03 Chatain 1,13 g | 4,30

Popis produktu Bourjois Sourcil Precision

Ceruzka na obočie Bourjois Sourcil Precision vám umožní dokonale vykresliť tvar obočia, upraviť ho a dotvoriť tak celkový vzhľad, ktorý vydrží až 16 hodín.

Vlastnosti:

  • umožňuje obočie upraviť a vytvarovať
  • zaisťuje prirodzene vyzerajúci efekt
  • ľahko sa používa vďaka mäkkej textúre
  • kefka na viečku obočie rozčeše a upraví jeho tvar

Zloženie:

  • prírodný karnaubský vosk – zaisťuje dlhotrvajúci efekt

Ako aplikovať:
Začnite obočie kontúrovať krátkymi ťahmi z vnútornej strany od koreňa nosa. Postupne prejdite až k vonkajšej strane a vyplňte celé obočie. Potom kefkou obočie prečešte a upravte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Farba
hnedá
Vodoodolné
nie

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.