Bourjois Twist Up The Volume

riasenka pre objem s kefkou 2 v 1

13×
Bourjois Twist Up The Volume riasenka pre objem s kefkou 2 v 1
Bourjois Twist Up The Volume riasenka pre objem s kefkou 2 v 1
Bourjois Twist Up The Volume riasenka pre objem s kefkou 2 v 1
Bourjois Twist Up The Volume riasenka pre objem s kefkou 2 v 1
odtieň Noir 8 ml
7,50

Kód: BOU0752 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 27. 5. 2019
Bourjois Twist Up The Volume
odtieň Noir 8 ml | 7,50

Popis kozmetiky Bourjois Twist Up The Volume

Maskara Bourjois Twist Up The Volume zaisťuje vďaka špeciálnemu otočnému mechanizmu dvojaký efekt – riasy najprv výrazne predĺži a oddelí a potom im dodá intenzívny objem.

Vlastnosti:

  • kefka 2 v 1 predlžuje dĺžku rias a dodáva maximálny objem
  • umožňuje rovnomerné nanášanie farby
  • dokáže zachytiť aj tie najmenšie riasy
  • zaisťuje dlhotrvajúce sfarbenie rias

Zloženie:

  • prírodné vosky – zväčšujú objem rias
  • jojobové estery – vyživujú riasy

Ako aplikovať:
Na oddelenie a predĺženie dĺžky rias nastavte maskaru do pozície 1 a prečešte riasy jemnými ťahmi. Potom maskaru nastavte do pozície 2 pre vytvorenie objemu a aplikáciu zopakujte.

Vlastnosti

Farba
čierna
Typ riasenky
pre citlivé oči, pre objem, predlžujúca
Vodoodolné
nie

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.