Prejsť na hlavný obsah
Bruno Banani Made for Women toaletná voda pre ženy

Bruno BananiMade for Women toaletná voda pre ženy

3×
20 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: BBA0026

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Praktická veľkosť vhodná na cesty.
Cestovné balenie

Bruno Banani Made for Women je kvetinovo-ovocná vôňa pre mladé ženy, ktoré milujú zábavu a tešia sa z každého okamihu života. Oblečte si originálny parfém Made for Woman, s ktorým sa nikdy nebudete nudiť! Novinka z roku 2011 je ďalšou z radu obľúbených vôní značky Bruno Banani. V elegantne navrhnutom netradičnom flakóne sa ukrýva ružový koktail slobody a hravosti, ktorý vám prepožičia sexy vzhľad a pocity nespútanej radosti zo života. Kúpte si zábavnú a vysoko originálnu vôňu, ktorá bola ušitá na mieru mladým a energickým ženám s výnimočnou chuťou baviť sa!


Lahodná kombinácia blahodarného čaju a černíc na vás spočiatku dýchne sladkým závanom nevinnosti a hravosti. Šťavnatá broskyňa sa ľúbezne mieša s kvetmi irisu, fialky a špecifickými ríbezľami. Neobvyklý základ tvorí ambra, zvodná malina a svieže vodné tóny. Celistvá vôňa vám vydrží robiť spoločnosť nevídane dlhé chvíle a len tak vás neomrzí!


Značka Bruno Banani je pomerne mladá. Za krátku dobu však stihla obohatiť trh s parfémami o niekoľko vzácnych kúskov. Potešia vás ovocno-kvetinové tóny, zmyselné drevité kompozície aj svieže a ľahké prírodné akordy. Na svoje si prídu muži aj ženy. Spája ich jedna vlastnosť. Túžba po originálnom doplnku za príjemne nízku cenu. Také sú parfémy Bruno Banani, ktorých neopozeraný dizajn flakónov mnohokrát popiera niektoré fyzikálne zákony. Rovnaký je aj Bruno Banani Made for Women. Jedinečná mladistvá vôňa plná hravosti a životného optimizmu z vás urobí sexi nespútanú divu, za ktorou sa otočí každý muž!

Zloženie

Druh vôneovocná, kvetinová