BrushArt Hair Rings Metalgumičky do vlasov 4 ks

1×
BrushArt Hair Rings Metal gumičky do vlasov 4 ks
BrushArt Hair Rings Metal gumičky do vlasov 4 ks
Doprava zadarmo
gumičky do vlasov 4 ks
3,00

  • BrushArt Hair Rings Metal gumičky do vlasov 4 ks
  • BrushArt Hair Rings Metal gumičky do vlasov 4 ks
Kód: BRU1163 | Na sklade
1
Darček pre vás
Produkty vybraných značiek vám teraz doručíme s poštovným zadarmo.
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 24. 2. 2020
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu BrushArt Hair Rings Metal

Popis:

Plastové gumičky BrushArt Hair Rings sú praktickou pomôckou na úpravu všetkých typov vlasov. Špirálovitý tvar gumičky nemá žiadne spoje a jej vyhotovenie je k vlasom veľmi šetrné. Pri použití ich nevytrháva, neláme ani inak neničí. Počas nasadzovania a rozpúšťania gumička s hladkým povrchom vlasy nezamotáva. Špirálovité gumičky BrushArt Hair Rings sú vhodným doplnkom, ktorým môžete vlasy upraviť do práce, školy, na voľný čas aj do spoločnosti. Pevne vlasy držia, ale po uvoľnení na nich nezanechávajú žiadne stopy ani otlaky. Kúpte si gumičky BrushArt v rôznych farbách a majte vlasy upravené rýchlo, šetrne a štýlovo!

Vlastnosti:

majú špirálovitý tvar s hladkým povrchom

sú k vlasom veľmi šetrné

nezachytávajú, nelámu a netrhajú vlasy

pevne vlasy držia  

O značke BrushArt

Kozmetické štetce BrushArt | BrushArt, ako už názov značky napovedá, premení každodenné líčenie doslova v umenie. Tieto štetce boli špeciálne vytvorené pre dokonalé nalíčenie tváre, očí i pier. Bezchybný make-up vyžaduje precióznosť v nanášaní, ktorú štetce BrushArt dosahujú za použitia kvalitných materiálov.
Ponuku značky BrushArt tvorí ucelená rada kozmetických štetcov pre akýkoľvek typ líčenia. Kolekcia BrushArt Eye je zameraná na štetce na líčenie očí a obočia, kolekciu BrushArt Face tvoria štetce na nanášanie líceniek, púdrov a make-upu, kolekcia BrushArt Lip je zameraná na štetce na nanášanie rúžov a leskov.

Recenzie BrushArt Hair Rings Metal