BrushArt Hair Donut

vypchávka do drdola hnedá

1×
BrushArt Hair Donut vypchávka do drdola hnedá
BrushArt Hair Donut vypchávka do drdola hnedá
Kód: BRU3425 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra utorok 28. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 28. 5. 2019
BrushArt Hair Donut
(8 cm) | 1,90

Popis kozmetiky BrushArt Hair Donut

Popis:
S produktom BrushArt Hair Donut vytvoríte veľmi jednoducho účes, ktorý je upravený, trendy, elegantný a hodí sa ako k formálnemu tak k ležérnemu štýlu. BrushArt Hair Donut je dostupný v dvoch veľkostiach.

Použitie:
Vytvorte skvele vytvarovaný drdol použitím výplne BrushArt Hair Donut. Zopnite vlasy do vrkoča, ten pretiahnite stredom výplne a potom vlasy rovnomerne rozprestrite cez výplň. Pramene vlasov postupne pripevňujte pinetkami pod výplň. Hnedý BrushArt Hair Donut je vhodný pre tmavé blond až tmavohnedé vlasy.

Zloženie:
Vyrobené zo 100 % polyesteru.

O značke BrushArt

Kozmetické štetce BrushArt | BrushArt, ako už názov značky napovedá, premení každodenné líčenie doslova v umenie. Tieto štetce boli špeciálne vytvorené pre dokonalé nalíčenie tváre, očí i pier. Bezchybný make-up vyžaduje precióznosť v nanášaní, ktorú štetce BrushArt dosahujú za použitia kvalitných materiálov.
Ponuku značky BrushArt tvorí ucelená rada kozmetických štetcov pre akýkoľvek typ líčenia. Kolekcia BrushArt Eye je zameraná na štetce na líčenie očí a obočia, kolekciu BrushArt Face tvoria štetce na nanášanie líceniek, púdrov a make-upu, kolekcia BrushArt Lip je zameraná na štetce na nanášanie rúžov a leskov.