BrushArt Hair Donut

vypchávka do drdola hnedá

BrushArt Hair Donut vypchávka do drdola hnedá
BrushArt Hair Donut vypchávka do drdola hnedá
BrushArt Hair Donut vypchávka do drdola hnedá
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: BRU3425 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
pondelok 19. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
BrushArt Hair Donut
(8 cm) | 1,90

Popis kozmetiky BrushArt Hair Donut

Popis:
S produktom BrushArt Hair Donut vytvoríte veľmi jednoducho účes, ktorý je upravený, trendy, elegantný a hodí sa ako k formálnemu tak k ležérnemu štýlu. BrushArt Hair Donut je dostupný v dvoch veľkostiach.

Použitie:
Vytvorte skvele vytvarovaný drdol použitím výplne BrushArt Hair Donut. Zopnite vlasy do vrkoča, ten pretiahnite stredom výplne a potom vlasy rovnomerne rozprestrite cez výplň. Pramene vlasov postupne pripevňujte pinetkami pod výplň. Hnedý BrushArt Hair Donut je vhodný pre tmavé blond až tmavohnedé vlasy.

Zloženie:
Vyrobené zo 100 % polyesteru.

O značke BrushArt

Kozmetické štetce BrushArt | BrushArt, ako už názov značky napovedá, premení každodenné líčenie doslova v umenie. Tieto štetce boli špeciálne vytvorené pre dokonalé nalíčenie tváre, očí i pier. Bezchybný make-up vyžaduje precióznosť v nanášaní, ktorú štetce BrushArt dosahujú za použitia kvalitných materiálov.
Ponuku značky BrushArt tvorí ucelená rada kozmetických štetcov pre akýkoľvek typ líčenia. Kolekcia BrushArt Eye je zameraná na štetce na líčenie očí a obočia, kolekciu BrushArt Face tvoria štetce na nanášanie líceniek, púdrov a make-upu, kolekcia BrushArt Lip je zameraná na štetce na nanášanie rúžov a leskov.