Bulldog Original Ultimate Beard Care KitV.kozmetická sada V. (pre mužov)

1×
Bulldog Original Ultimate Beard Care Kit kozmetická sada V. (pre mužov)
Bulldog Original Ultimate Beard Care Kit kozmetická sada V. (pre mužov)

Kód: BLG00043 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

olej na bradu 30 ml + balzam na fúzy 75 ml + šampón a kondicionér na bradu 200 ml + drevený hrebeň na fúzy + nožnice na fúzy

Vlastnosti

Konzistencia
balzám, olej
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
darčeková sada

O značke Bulldog

Či už je vaša pleť suchá, citlivá, mastná, alebo zrelá, pánska kozmetika Bulldog zaistí, že bude vždy vyzerať a aj sa cítiť skvelo. Idea tejto značky z Veľkej Británie je jednoduchá – vytvárať prípravky, ktoré budú muži nielen používať, ale sa do nich doslova zamilujú.

Bulldog kozmetika obsahuje prírodné ingrediencie ako zelený čaj, ľaničník siaty alebo Aloe vera. Tieto starostlivo vybrané suroviny spolu kombinuje pre ten najlepší účinok. Starostlivosť o pleť pre mužov Bulldog neobsahuje ani žiadne syntetické vône, plastové mikročastice alebo pridané farbivá. Väčšina produktov Bulldog sa vyrába v Anglicku a všetky sú vhodné aj pre vegetariánov a vegánov.

Starajte sa o svoju pleť a vyskúšajte niektorý prípravok z ucelenej komplexnej starostlivosti tejto britskej značky. Či už to bude Bulldog olej na bradu, čistiaci pleťový gél, alebo hydratačný krém Bulldog, môžete si byť istí, že bol vytvorený na mieru mužskej pleti a vy už nebudete chcieť žiadny iný.

Recenzie Bulldog Original Ultimate Beard Care Kit V.1