Burberry Brit Rhythm for Him toaletná voda pre mužov

3×
Burberry Brit Rhythm for Him toaletná voda pre mužov
Burberry Brit Rhythm for Him toaletná voda pre mužov
30 ml

Kód: BUR0463 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Burberry Brit Rhythm for Him
Zloženie

Veľká Británia dala svetu celý rad hudobných velikánov, vrátane skupín Queen, Rolling Stones, Radiohead či trebárs Deep Purple. A pánska toaletná voda Burberry Brit Rhythm for Him vo vás vyvolá rovnaké emócie ako britská rocková hudba – pocit nekonečnej energie, nadšenia a chuti do života.

  • moderná kožená vôňa
  • pre dynamického sebaistého muža
  • vhodná na denné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti

Zloženie vône
Vo vrchných tónoch sa prepája osviežujúca bylinná aróma bazalky, verbeny, aromatického kardamómu a bobúľ borievky. Po chvíli sa rozvinie vôňa srdca, ktorému dominujú akordy výsostne zvodnej kože doplnené o pačuli a styrax. Kompozíciu podfarbuje základ zo zamatového cédrového dreva, hrejivého kadidla a exotických fazúľ tonka.

Príbeh vône
Toaletná voda Burberry Brit Rhythm for Him bola predstavená v roku 2013. Inšpiráciou pre vonnú kompozíciu bola britská rocková hudba. Výrazná, nezameniteľná a charizmatická. Čierny flakón zdobí vzor ikonickej kocky, ktorá je pre značku Burberry typická.

Zaujala vás táto vôňa? Značka Burberry sa v roku 2019 rozhodla inovovať dizajn niektorých svojich parfémov. Môže sa teda stať, že flakón alebo škatuľka sa bude v malých detailoch líšiť od fotografie. Spoľahnite sa však, že svoju nadčasovú britskú eleganciu si vôňa Burberry zachová vždy.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
bazalka, verbena, kardamóm, jalovec
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
koža, styrax, pačuli
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
fazule tonka, kadidlo, céder
Druh vône
kožená

Napísali sme o Burberry Brit Rhythm for Him
Články

O značke Burberry

Burberry – ikonická a rýdzo britská značka je doslova esenciou krajiny svojho vzniku. Vo svete módy aj parfémov dnes stelesňuje nadčasovú eleganciu, vycibrený štýl a odkaz na tradície.

Značka Burberry sa zrodila už v roku 1856, keď mladý Thomas Burberry začal pracovať v obchode s oblečením pre vonkajšie aktivity. Zameral sa na vývoj nových materiálov a v roku 1888 si svoju práve vynájdenú vodoodolnú, ale napriek tomu priedušnú látku gabardén nechal patentovať.

Praktické kúsky oblečenia Burberry ocenila napríklad výprava Roalda Amundsena pri ceste na južný pól. Dôstojníci slúžiaci v 1. svetovej vojne zas nosili kabátiky, ktoré sa stali vyhľadávanými aj medzi civilistami. V 50. rokoch sa potom značka stala dvorným dodávateľom britskej kráľovskej rodiny.

Ikonické logo s cválajúcim rytierom na koni a kockovaný vzor je už dlhé desaťročia zárukou prémiovej kvality, rovnako ako kozmetika a vôňa Burberry. Tradičné hodnoty značky v sebe skrýva každý parfém Burberry. Kúzlo britskej elegancie tak môžete na vlastnej koži sami vyskúšať aj vy.

Recenzie Burberry Brit Rhythm for Him3