Burberry London for Mentoaletná voda pre mužov

27×
Burberry London for Men toaletná voda pre mužov
Burberry London for Men toaletná voda pre mužov
Odporúčaná maloobchodná cena
90,48

Ušetríte 57%
100 ml
38,50

Kód: BUR0007 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
utorok 29. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 28. 9. 2020

Popis parfému Burberry London for Men
Zloženie

Vkus, zmysel pre detail a nadčasový štýl by mohol Britom závidieť celý svet. Pánska toaletná voda Burberry London for Men vás prenesie do rušných ulíc Londýna, ktoré v sebe unikátnym spôsobom spájajú britskú lásku k tradíciám a dynamického kreatívneho ducha. 

  • korenisto-orientálna vôňa
  • pre charizmatického džentlmena
  • ideálna na nosenie v chladnejšom počasí

Zloženie vône
V samom počiatku vás zahalí omamná zmes aromatickej levandule, bergamotu a hrejivej škorice. Po chvíli sa pripojí neodolateľne zvodná vôňa kože doplnená o akordy mimózy. Základom vysoko príťažlivej a mužnej kompozície je tabak, guajakové drevo, mach a kadidlová vôňa opoponaxu.

Príbeh vône
Burberry London – to je esencia britskej metropoly zachytená v jedinom flakóne. Vznikla pod taktovkou parfuméra Antoina Maisondieua roku 2006. Sklenená fľaštička je oblečená do látky s typickým károvaným vzorom, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou ikonických odevov a módnych doplnkov značky Burberry.

Zaujala vás táto vôňa? Značka Burberry sa v roku 2019 rozhodla inovovať dizajn niektorých svojich parfémov. Môže sa teda stať, že sa bude flakón alebo škatuľka v malých detailoch líšiť od fotografie. Spoľahnite sa však, že svoju nadčasovú britskú eleganciu si vôňa Burberry zachová vždy.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
škorica, levanduľa, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
koža, mimóza
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
opoponax, tabak, mach, guajakové drevo
Druh vône
orientálna, korenistá

O značke Burberry

Burberry – ikonická a rýdzo britská značka je doslova esenciou krajiny svojho vzniku. Vo svete módy aj parfémov dnes stelesňuje nadčasovú eleganciu, vycibrený štýl a odkaz na tradície.

Značka Burberry sa zrodila už v roku 1856, keď mladý Thomas Burberry začal pracovať v obchode s oblečením pre vonkajšie aktivity. Zameral sa na vývoj nových materiálov a v roku 1888 si svoju práve vynájdenú vodoodolnú, ale napriek tomu priedušnú látku gabardén nechal patentovať.

Praktické kúsky oblečenia Burberry ocenila napríklad výprava Roalda Amundsena pri ceste na južný pól. Dôstojníci slúžiaci v 1. svetovej vojne zas nosili kabátiky, ktoré sa stali vyhľadávanými aj medzi civilistami. V 50. rokoch sa potom značka stala dvorným dodávateľom britskej kráľovskej rodiny.

Ikonické logo s cválajúcim rytierom na koni a kockovaný vzor je už dlhé desaťročia zárukou prémiovej kvality, rovnako ako kozmetika a vôňa Burberry. Tradičné hodnoty značky v sebe skrýva každý parfém Burberry. Kúzlo britskej elegancie tak môžete na vlastnej koži sami vyskúšať aj vy.

Recenzie Burberry London for Men27