Burberry Mr. Burberry Indigokrém na holenie pre mužov

Burberry Mr. Burberry Indigo krém na holenie pre mužov
Burberry Mr. Burberry Indigo krém na holenie pre mužov
75 ml
45,00

Kód: BUR07611 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Burberry Mr. Burberry Indigo
Zloženie

Holenie ešte nikdy nebolo ľahšie. Prípravok na holenie Burberry Mr. Burberry Indigo je kombináciou luxusnej starostlivosti a vône, ktorú najviac zbožňujete.

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí spoločne s vôňou ako darček
  • podporí intenzitu vône rovnakej kolekcie

Zloženie

Konzistencia
krém

O značke Burberry

Burberry – ikonická a rýdzo britská značka je doslova esenciou krajiny svojho vzniku. Vo svete módy aj parfémov dnes stelesňuje nadčasovú eleganciu, vycibrený štýl a odkaz na tradície.

Značka Burberry sa zrodila už v roku 1856, keď mladý Thomas Burberry začal pracovať v obchode s oblečením pre vonkajšie aktivity. Zameral sa na vývoj nových materiálov a v roku 1888 si svoju práve vynájdenú vodoodolnú, ale napriek tomu priedušnú látku gabardén nechal patentovať.

Praktické kúsky oblečenia Burberry ocenila napríklad výprava Roalda Amundsena pri ceste na južný pól. Dôstojníci slúžiaci v 1. svetovej vojne zas nosili kabátiky, ktoré sa stali vyhľadávanými aj medzi civilistami. V 50. rokoch sa potom značka stala dvorným dodávateľom britskej kráľovskej rodiny.

Ikonické logo s cválajúcim rytierom na koni a kockovaný vzor je už dlhé desaťročia zárukou prémiovej kvality, rovnako ako kozmetika a vôňa Burberry. Tradičné hodnoty značky v sebe skrýva každý parfém Burberry. Kúzlo britskej elegancie tak môžete na vlastnej koži sami vyskúšať aj vy.

Recenzie Burberry Mr. Burberry Indigo