Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqvetoaletná voda pre mužov

7×
Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve toaletná voda pre mužov
Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve toaletná voda pre mužov
100 ml
66,90

Kód: BVL3319 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 25. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 24. 9. 2020

Popis parfému Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve
Zloženie

Toaletná voda Bvlgari AQVA Pour Homme Atlantiqve zachytáva v sebe silu a nespútanú energiu Atlantického oceánu.

  • vodná drevitá vôňa
  • pre sebaistého odvážneho muža
  • na každodenné nosenie

Zloženie vône
Vonná kompozícia je postavená na silných kontrastoch. Najprv pocítite vlnu sviežosti, ktorá je tvorená citrusmi, šalviou a vodnými tónmi. Tie postupne prechádzajú do morských tónov, ale ako protipól ich v srdci doplňuje esencia pravej ambry a jablka. Teplé drevité akordy zaisťujú harmonický záver, v ktorom pocítite aj pačuli alebo benzoín.

Príbeh vône
Pánska toaletná voda Atlantiqve je poctou oceánu a jeho nekonečnej hĺbke. Zároveň vyjadruje dobrodružnú povahu muža, ktorý sa ponára do jeho rozbúrených vĺn. Vôňu navrhol parfumér Jacques Cavallier a na trh bola uvedená v roku 2017.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
morské tóny
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ambra
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
drevo, balzam
Druh vône
aromatická

O značke Bvlgari

Predstavte si nekonvenčné materiály, živé farebné kombinácie aj nezameniteľné motívy, ktoré sa snúbia s dokonale vyváženými tvarmi – to je značka Bvlgari. Jej módne aj kozmetické kúsky doplnia vašu osobnosť a padnú vám ako druhá koža.

Talianska módna firma Bvlgari vznikla v Ríme v roku 1884 vďaka mužovi menom Sotirio Bulgari, ktorého meno hrdo nesie dodnes. Značka tak už viac než 130 rokov prináša nielen luxusnú módu, módne doplnky, ale napríklad aj šperky v štýle Art Deco.

Bvlgari je však známe aj výrobou vôní. Nejeden parfum Bvlgari si svojou nezameniteľnou kompozíciou získal srdcia žien aj mužov po celom svete. Napríklad dámska vôňa Bvlgari Omnia, inšpirovaná žiarivými drahokamami, patrí dnes medzi legendy, ktoré sa rokmi dočkali mnohých rôznych obmien v podobe limitovaných aj stálych edícií.

Bvlgari je nielen symbolom dokonalosti, ale zároveň patrí aj medzi tie značky, ktorým nie je ľahostajný osud našej planéty. Aktívne sa podieľa na hľadaní ciest k trvalej udržateľnosti a zaujíma sa aj o rôzne ďalšie globálne výzvy.

Recenzie Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve7