Bvlgari Mon Jasmin Noirparfumovaná voda pre ženy

21×
Bvlgari Mon Jasmin Noir parfumovaná voda pre ženy
Bvlgari Mon Jasmin Noir parfumovaná voda pre ženy
Akcia
75 ml
45,95

Kód: BVL0109 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis parfému Bvlgari Mon Jasmin Noir
Zloženie

Bvlgari Jasmin Noir Mon – mladšia sestra temnej a tajomnej Jasmin Noir od Bvlgari. Je to nový kvet značky Bvlgari, ktorý prekvitá zmyselnosťou i mystickou romantikou. Vôňa Jasmin Noir Mon je záhadná, pritom rafinovaná. Za rúškom zmyselnosti sa ukrýva uličnícka a intuitívna osobnosť. Je elegantná a energická zároveň. Ako šelma sa elegantne priblíži a pohltí vás do víru nenapodobiteľnej vône konvalinky a jazmínu Sambac. Vášnivosť a modernosť sa prelínajú s citrusovou sviežosťou, so závanom pižma a cédrového dreva. Sladkosť celej vône doplní nugát. Táto nezvyčajná kombinácia vás nadchne, stane sa vašou vlastnou osobnosťou.

Parfém Jasmin Noir Mon nám opäť pripomína nenapodobiteľnú hodnotu a rafinovanosť ukrytú v srdci značky Bvlgari.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón, konvalinka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jazmín
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, nugát, céder, pačuli
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Bvlgari

Predstavte si nekonvenčné materiály, živé farebné kombinácie aj nezameniteľné motívy, ktoré sa snúbia s dokonale vyváženými tvarmi – to je značka Bvlgari. Jej módne aj kozmetické kúsky doplnia vašu osobnosť a padnú vám ako druhá koža.

Talianska módna firma Bvlgari vznikla v Ríme v roku 1884 vďaka mužovi menom Sotirio Bulgari, ktorého meno hrdo nesie dodnes. Značka tak už viac než 130 rokov prináša nielen luxusnú módu, módne doplnky, ale napríklad aj šperky v štýle Art Deco.

Bvlgari je však známe aj výrobou vôní. Nejeden parfum Bvlgari si svojou nezameniteľnou kompozíciou získal srdcia žien aj mužov po celom svete. Napríklad dámska vôňa Bvlgari Omnia, inšpirovaná žiarivými drahokamami, patrí dnes medzi legendy, ktoré sa rokmi dočkali mnohých rôznych obmien v podobe limitovaných aj stálych edícií.

Bvlgari je nielen symbolom dokonalosti, ale zároveň patrí aj medzi tie značky, ktorým nie je ľahostajný osud našej planéty. Aktívne sa podieľa na hľadaní ciest k trvalej udržateľnosti a zaujíma sa aj o rôzne ďalšie globálne výzvy.

Recenzie Bvlgari Mon Jasmin Noir